Facebook نقل مکان کرد سریع در طول شیوع کروناویروس و این می تواند بازگرداندن شهرت شرکت

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در F8 توسعه دهنده کنفرانس در سال 2017.

دیوید پل موریس | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بیش از چند هفته گذشته Facebook شده و سریع به راه اندازی تعدادی از تلاش برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 coronavirus ایجاد برخی از مقدار مورد نیاز حسن نیت برای اغلب بحرانزده شرکت رسانه های اجتماعی.

پس از سال 2016 Facebook مواجه شده بی امان موج رسوایی های بسیاری از خود را ایجاد کرده اند که فرسایش اعتماد عمومی را در این شرکت است. اما به عنوان coronavirus تهدید کرده است که سلامت بیش از 250000 نفر در سطح جهان و آورده بازارهای جهانی به زانو Facebook تلاش برای کمک به دولت, واکنش اضطراری سازمان, کسب و کارهای کوچک به کارکنان خود و کاربران خود را در حال رفتن به یک راه طولانی برای تعمیر این شرکت شکسته روابط است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به حمایت از بهداشت عمومی پاسخ” Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت: در رسانه های تماس در روز چهارشنبه. “برخی از کارهایی که این افراد انجام می دهند این است که مطلق قهرمانانه و من شخصا بسیار سپاسگزار برای آنچه آنها انجام می دهند.”

پاسخ فعال

Facebook شده است به طور فعال کمک به coronavirus وضعیت پس از Feb. 14 زمانی که این شرکت با استفاده از آن منلو پارک مرکزی به میزبانی سازمان بهداشت جهانی و رهبران از شرکت هایی مانند گوگل و آمازون و Salesforce به بحث در مورد آنچه در صنعت فن آوری می تواند به کار با هم در راه حل شیوع کروناویروس.

رسانه های اجتماعی شرکت داشته که سرعت.

با کاربران این شرکت شده است سریع به ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت دست عفونی ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و COVID-19 کیت های آزمایش است که می تواند منجر به کلاهبرداری و یا قیمت درآوردن.روز چهارشنبه فیس بوک اعلام کرد که آن آغاز خواهد شد نورد از coronavirus مرکز اطلاعات ویژگی های قرار داده شده در بالای کاربران اخبار تشویق آنها به اجتماعی فاصله سفارشات به طور جدی.

با کارکنان این شرکت بسته شده است همه از آن دفاتر و ارسال تقریبا همه کارکنان خود را به کار از خانه. تنها کارمندانی که هنوز در حال کار در دفتر هستند کسانی که در آن مراکز داده ها وجود دارد که برای اطمینان از شرکت زیرساخت باقی می ماند آنلاین برای کاربران است.

علاوه بر این این شرکت به هر یک از آن حدود 45,000 کارکنان تمام وقت یک 1000 دلار جایزه برای کمک به آنها با هر گونه هزینه برای مهد کودک کار خود را-از-خانه نصب setups. Facebook نیز ارائه آن به پورتال تصویری-تماس دستگاه به کارکنان که درخواست آنها.

این شرکت همچنین با رفتن به هر کارمند “فراتر از انتظارات” عملکرد رتبه بندی برای نیمه اول سال 2020 است. این خواهد شد در نتیجه هر یک از کارکنان دریافت بیشتر از خود پر جایزه برای مدت شش ماه Facebook COO Sheryl Sandberg گفت CNBC جیم کرامر در “پول دیوانه” در روز سه شنبه.

خارجی این شرکت در این هفته اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. Facebook گفت: آن را ارائه پول نقد یا اعتبار آگهی تا 30000 کسب و کار است که به آنها نیاز دارید. علاوه بر این شرکت همچنان به کار با چه کسانی و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی به ارائه اطلاعات دقیق به کاربران آن است. Facebook نیز این هفته اعلام کرد که می خواهد خود را از محل کار شرکت ارتباطات نرم افزار رایگان برای 12 ماه آینده برای هر دولت و یا واکنش اضطراری سازمان هایی که می خواهید آنها را.

“ما شنیده می شود به طور مستقیم از آنها است که به آنها نیاز بسیار عصبی و قادر به پرداخت مقدار زیادی از کارکنان خود را, و نگران درهای خود را خواهد بسته” سندبرگ گفت. “ما در حال تلاش برای کمک به کسب و کار پرداخت کارکنان خود را, اما همچنین تغییر کسب و کار خود را آنلاین است.”

از جمعه وجود دارد بیش از 254,000 موارد coronavirus با حداقل 10 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 14,300 موارد با حداقل 210 مرگ و میر. در ضمن Facebook سهام به پایین بیش از 28 درصد در این سال به عنوان عدم قطعیت در اطراف coronavirus کشیدن پایین بازار. S&P 500 با کاهش 26 درصد است.

برای Facebook, چهار سال گذشته بوده است چالش برانگیز ترین دوره در تاریخ آن است.

همیشه از سال 2016 ایالات متحده در انتخابات شرکت شده است در زیر آتش بی شماری اشتباه و رسوایی. مهمترین شرکت تحت انتقاد برای شکست خود را به پلیس پلت فرم آن به صورت اطلاعات پیش از انتخابات. سپس در مارس 2018 شرکت بود با ضربه کمبریج Analytica رسوایی که در آن یک شرکت اطلاعات نادرست دسترسی به داده ها از 87 میلیون Facebook کاربران و استفاده از آن برای هدف قرار دادن تبلیغات برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016. رسوایی که منجر به شکستن رکورد 5 میلیارد دلار جریمه از سوی کمیسیون تجارت فدرال. در سال 2019 چهار جداگانه ضد تراست تحقیقات راه اندازی شد و در مقابل شرکت.

Facebook نخواهد بود قادر به بازسازی اعتماد عمومی یک شبه اما زمانی که این شرکت ارائه شد با یک فرصت برای بازسازی حسن نیت بودن فعال و مفید در طول بهداشت جهانی و بحران های مالی, Facebook فنر به عمل و ضبط لحظه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>