Facebook, Google, Microsoft, Adobe بیرون بکشد بیشتر در همایش ها به عنوان coronavirus گسترش

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل صحبت می کند در یک رویداد در Facebook به دفتر ستاد در منلو پارک کالیفرنیا در ژانویه 15, 2012.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook, Google, Microsoft و Adobe در روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم گیری های خود را به انصراف از تغییر یا بیرون مختلف کنفرانس آینده با توجه به گسترش coronavirus.

گوگل اعلام کرد که گوگل آن ابر بعدی 2020 صورتی که برنامه ریزی شده بود در آوریل 6 تا 8 آوریل در سان فرانسیسکو در حال حاضر تنها برگزار می شود عملا “از فراوانی از احتیاط برای سلامت و ایمنی است.” Facebook در ضمن آن گفت: تا به حال تصمیم به شرکت در SXSW کنفرانس و جشنواره صورتی که برگزار شد در Austin, تگزاس مارس. و Adobe گفت: آن را به حال ساخته شده تصمیم به لغو زنده بخشی از آن سالانه Adobe اجلاس بود که به جای برنامه ریزی شده در لاس وگاس از 29 مارس تا آوریل 2.

“در طول چند هفته گذشته ما شده اند از نزدیک نظارت و ارزیابی از وضعیت در اطراف COVID-19 تا اطمینان حاصل شود که ما در حال اتخاذ تدابیر لازم برای حفاظت از سلامت و تندرستی Adobe اجلاس شرکت کنندگان در” Adobe در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما را ساخته اند دشوار است اما مهم تصمیم Adobe اجلاس سال 2020 آنلاین رویداد این سال و برای لغو رویداد زنده در لاس وگاس است.”

مایکروسافت برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن آن MVP اجلاس جهانی در مارس 15 تا 20 مارس در ایالت واشنگتن شهر Bellevue و ردموند اما این شرکت در حال حاضر اجرای این رویداد دیجیتالی با توجه به نگرانی های یک سخنگو گفت CNBC در ایمیل. هزاران نفر از مردم با حضور در این رویداد سالانه برای مایکروسافت تعیین شده غیر کارکنان شناخته شده به عنوان با ارزش ترین حرفه ای که به گسترش این کلمه در مورد محصولات مایکروسافت و منطقه ای مدیران که شرکت در حوادث و مایکروسافت بازخورد.

این شرکت تصمیم گیری از آخرین در یک سری از cancelations به عمده رویدادهای سالانه برگزار شده توسط انجمن صنعت در هر سال. Facebook گفت: با لغو آن سالانه F8 توسعه دهنده نرم افزار کنفرانس و روز کاری گفت: کارکنان در هفته گذشته که سالانه خود را از فروش داخلی جلسه برنامه ریزی شده برای اوایل ماه مارس برگزار خواهد شد حاضر به جای در سن خوزه ، همچنین در روز جمعه بازی در کنفرانس توسعه دهندگان عمده رویداد سالانه برای بازی های ویدئویی برنامه نویسان و طراحان برنامه ریزی شده برای ماه مارس در سن فرانسیسکو به تعویق افتاد.

–CNBC اردن Novet و جنیفر الیاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>