Facebook انتظار دارد به اضافه 10 ، 000 کارگران در محصول و مهندسی در این سال می گوید: COO Sheryl Sandberg

Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ صحبت می کند در مرحله طول Facebook جلسه در Cannes Lions 2019 : سه روز در 19 ژوئن 2019 در جشنواره کن فرانسه.

ریچارد Bord | گتی ایماژ

Facebook COO Sheryl Sandberg در روز پنج شنبه گفت: CNBC که رسانه های اجتماعی شرکت انتظار دارد به استخدام اضافی 10000 مردم برای آن محصول و تیم مهندسی تا پایان سال 2020 است.

“ما استخدام شده است نگه داشتن در یک بسیار بسیار تهاجمی کلیپ” سندبرگ گفت.

سندبرگ ساخته شده نظر پرسید که CNBC اسکات Wapner اگر او را یک تعهد از هیچ اخراج.

“ما احساس خوش شانس می شود قادر به انجام این کار است,” او گفت: صحبت از استخدام های جدید. “ما همچنین باید این مسئولیت را به انجام این کار — به نگه داشتن خود ما کارکنان, اما, امیدوارم, استخدام بیشتر به این دلیل که ما به آنها نیاز دارید” او گفت:. سندبرگ مشخص نیست اگر این استخدام شامل برخی از پیمانکاران یا که شامل به طور کامل از کامل Facebook کارکنان.

تعهد می آید به عنوان کشور پرانتز به صورت گسترده افزایش بیکاری است. در اوایل روز پنج شنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که بیش از 6.6 میلیون آمریکایی واصل جدید مدعیان در این هفته یک رکورد جدید زیر 3.3 میلیون ادعاهای هفته گذشته است. قبل از coronavirus شکست, رکورد بارگیری در این هفته مدعی شد 695,000 مجموعه در سال 1982.

سندبرگ نیز اعلام کرد که با شروع روز پنج شنبه شرکت خواهد آن را ممکن است برای کسب و کارهای کوچک به فروش کارت هدیه به مشتریان از طریق Facebook.

“این یک راه بسیار خوبی برای حمایت از کسب و کار” او گفت:. “اگر شما نمی توانید با استفاده از خدمات خود را در حال حاضر شما می توانید پرداخت در حال حاضر آنها را به پول نقد و آن را انجام دهید بعد.”

علاوه بر این شبکه اجتماعی نیز در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک برای اجرای جمع آوری اعانه در Facebook, سندبرگ گفت. قبلا این شرکت اجازه به کاربران برای جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی و یا افراد خاص اما این شرکت باز است که ویژگی های بالا برای حمایت از کسب و کارهای کوچک, او گفت:.

از ماه فوریه Facebook شده و فعال در مورد انجام آنچه در آن می تواند به مبارزه با کروناویروس. در آن زمان این شرکت با ارسال اطلاعات به کاربران از سازمان بهداشت جهانی و دیگر شرکای معتبر. Facebook شده و از بین بردن اطلاعات غلط مربوط به COVID-19. مهمترین این شرکت راه اندازی شد 100 میلیون برنامه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک با اعتبار آگهی نقدی و کمک های مالی.

“ما امیدواریم که آنها از آن استفاده کنید به نگه داشتن شناور و واقعا به کارکنان پرداخت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>