Facebook می بندد لندن دفاتر پس از کارمند مبتلا به کروناویروس

Facebook بسته است آن سه لندن دفاتر و گفتن کارکنان به محل کار از خانه پس از یک کارمند تشخیص داده شد با COVID-19.

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر به تصویب 100,000با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان شیوع این بیماری تشدید می کند.

شده اند وجود دارد 47 موارد جدیدی از کروناویروس تایید در انگلستان بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع شماره 163 با دو مرگ.

یک Facebook کارمند بود که به طور معمول مستقر در سنگاپور تشخیص داده شد با این ویروس پس از بازدید از این شرکت در لندن دفاتر بین 24-26 بهمن, سخنگوی, گفت اخبار آسمان.

Facebook دارای بیش از 3000 کارمند در لندن است. اخبار آسمان بود قادر به یاد بگیرند که چگونه بسیاری از افراد بوده و در تماس مستقیم با کسی که تشخیص داده شد اما Facebook گفت که این شرکت تا به حال شده است در تماس با همه آنها را.

این افراد خواسته شده است که به خود منزوی و هوشیار در نظارت بر اینکه آیا آنها نشانه توسعه. COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus اعتقاد بر این است gestate تا دو هفته قبل از علائم توسعه.

این شرکت در حال حاضر نیز رسیدن به هر یک از کارکنان و سربازان و کارگران مستقر در سایر دفاتر که از لندن بازدید کرد طی چند روز گذشته به آنها هشدار می دهند.

بیشتر از Covid-19

در بیانیه سخنگوی Facebook گفت: اسکای نیوز: “یک کارمند مستقر در سنگاپور دفتر که تشخیص داده شده است با COVID-19 بازدید ما در لندن دفاتر 24-26 آوریل سال 2020 است.

“بنابراین ما با بسته شدن ما در لندن دفاتر تا دوشنبه برای تمیز کردن عمیق و کارکنان در حال کار از خانه تا پس از آن.”

Boris Johnson
ساعت اعلام £46m بودجه برای مقابله با شیوع

آن به شرح زیر تشخیص دیگر از یک Facebook کارگر در سیاتلباعث این شرکت برای بستن دفاتر آن وجود دارد به منظور رسیدگی به خطر مطرح شده به کارکنان دیگر.

روز پنج شنبه یک زن گزارش شده بود در 70s شد اولین کسی که در انگلستان به مرگ بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus.

سلطنتی برکشایر بیمارستان در خواندن اعلام شده بود “در داخل و خارج از بیمارستان” به دلایل دیگر اما بستری شد در شب چهارشنبه و آزمایش مثبت است.

در ضمن دو بریتیش ایرویز کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در روز جمعه و در دوره نقاهت در خانه در انزوا.

“بهداشت عمومی انگلستان (PHE) تایید کرده است که دو تن از کارکنان ما را آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس” آن را در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>