Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل تماس برای اطلاعات بیشتر تنظیم محتوای آنلاین

بنیانگذار و مدیر عامل Facebook مارک زوکربرگ صحبت می کند در طول 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در شهر مونیخ در جنوب آلمان در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

کریستوف Stache | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مونیخ — Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ روز شنبه گفت که رسانه های اجتماعی شرکت ها نیاز به راهنمایی بیشتر و مقررات از سوی دولت به منظور مقابله با این مشکل در حال رشد مضر محتوای آنلاین.

“حتی اگر من قصد ندارم به توافق برسند و با هر تنظیم در کوتاه مدت من فکر می کنم آن را برای رفتن به چیزی است که کمک می کند تا ایجاد اعتماد و حکومت بهتر از اینترنت و به نفع همه از جمله آمریکا بیش از دراز مدت” زوکربرگ گفت: مخاطبان در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“در صورت عدم وجود این نوع از قوانین و مقررات ما ادامه خواهد داد به انجام بهترین های ما, ما می رویم به ساخت عضله برای انجام آن به شما در پیدا کردن چیزهای به عنوان فعالانه به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:, و اضافه کرد که او نمی خواست Facebook برای کمک به قطبش یا اطلاعات غلط.

“به خلاف من می خواهم ما را به زور برای آوردن مردم به هم نزدیک گفت:” ما سالانه امنیت فروم.

Facebook برخورد با تعدادی از سردرد در طول چند سال گذشته. این شرکت تا به حال برای غلبه بر خرید اینترنتی از دخالت در طول سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 را کمبریج Analytica رسوایی و راه اندازی چهار جداگانه ضد تراست-تمرکز تحقیقات در آمریکا به این شرکت در سال 2019.

فناوری رئیس گفت که او در حال حاضر در استخدام 35,000 مردم به نقد و بررسی محتوای آنلاین و, که تیم او در حال حاضر به حالت تعلیق بیش از یک میلیون حساب های جعلی هر روز. رسانه های اجتماعی غول پیکر قبلا گفت که تعدادی از کاربران همچنان به رشد و ادعا 2.9 میلیارد دلار ماهانه کاربران در سراسر آن خانواده از برنامه های.

در حالی که در اروپا زوکربرگ است که انتظار می رود به ملاقات با سیاستمداران اروپایی در مونیخ و بروکسل به بحث در مورد داده ها شیوه های تنظیم و اصلاحات مالیاتی.

“هدف من در این دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک” زوکربرگ گفت: درآمد این شرکت در ماه ژانویه است.

زوکربرگ همچنین گفت در سیلیکون دامنه Tech Summit 2020 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا در اوایل این ماه گفت که او انتظار دارد که این شرکت جدید صداقت-روش اول این است که “رفتن به شاش کردن بسیاری از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>