Facebook و توییتر ناودان توسط کنگره اجازه می دهد برای گسترش ‘نژادپرستانه تم و زبان’ در مورد کوروناویروس

ایلینوی, ایالات متحده کنگره بابی راش صحبت می کند به جمعیت در یک تجمع برای فرماندار ایلینوی, پت کوین در شیکاگو دانشگاه مرکز دعوت در سمت جنوب شیکاگو است.

Ralf-فین Hestoft | Corbis | گتی تصویر

تشکر. بابی راش با ارسال نامه ای به مدیران عامل Facebook و توییتر در روز جمعه درخواست آنها چگونه در حال مبارزه با “مسابقه مبتنی بر هدف قرار دادن و آزار و اذیت” را به عنوان اطلاعات غلط به دور جدید کروناویروس گسترش آنلاین.

“من شده اند عمیقا نا امید برای دیدن نمونه های بی شماری از اطلاعات غلط و کاملا دروغ تبلیغ بر روی خود سیستم عامل” ایلینوی از حزب دموکرات نوشت. “علاوه بر این بسیاری از این اطلاعات غلط نیز منتقل نژادپرستانه تم و زبان — به معنای واقعی کلمه با اضافه کردن توهین به جراحت.”

راش با اشاره به یک نمونه از مسابقه بر اساس اطلاعات غلط در مورد COVID-19 در توییتر از پیش از آن در روز. این کنگره با برچسب توییتر و مدیر عامل شرکت جک دورسی در یک پیام اظهار نظر در یک پست که به دروغ ادعا کرد که “سیاه پوستان در حال گرفتن Coronavirus!”

“[W]کلاه دقیقا شما انجام می دهند در مورد این نوع از اطلاعات غلط آشکار?” با عجله گفت: در توییتر. “با اجازه دادن به این دروغ به گسترش شما همدست در هر آسیبی که ممکن است رنج می برد توسط اعضای جامعه به عنوان یک نتیجه است.”

این ادعا که COVID-19 تاثیر نمی گذارد مردم از رنگ است که توسط شواهد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید در وب سایت خود را “بیماری می تواند هر کسی را بیمار بدون در نظر گرفتن نژاد یا قومیت.” PolitiFact امتیاز این ادعا که رنگدانه ملانین باعث می شود مردم از رنگ ایمنی بدن به coronavirus کذب است. PolitiFact یک واقعیت است-چک کردن شریک زندگی, از Facebook و بررسی این ادعا پس از یک مقاله مسئله آن را به صورت واقعی به اشتراک گذاشته شد و پرچم بر روی پلت فرم.

با عجله گفت: در نامه ای که مبتنی بر نژاد اطلاعات غلط در مورد ویروس می تواند پیامدهای واقعی.

“از جمله خصوصیات منجر به مسابقه مبتنی بر خشونت در سراسر جهان و اقدام به آرامش خاصی گروههای نژادی به یک خطرناک از امنیت کاذب در مورد حساسیت خود را به این بیماری” راش نوشت.

COVID-19 فقط آخرین موضوع برای تبدیل شدن به رسیده برای اطلاعات غلط ادعا می کند که آیا عمدی است یا نه.

Facebook, Twitter و دیگر شرکت های فن آوری در حال حاضر گرفته شده اقدامات پیشگیرانه مانند هدایت کاربران به منابع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد این ویروس به مبارزه با اطلاعات غلط و مضر دیگر شیوه های مربوط به COVID-19 در سیستم عامل خود را. این شرکت در میان یک گروه از تکنولوژی همسالان است که شرکت در یک جلسه با سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای پیدا کردن یک راه برای کاهش گسترش اطلاعات غلط آنلاین, CNBC قبلا گزارش شده است. این شرکت همچنین گزارش شرکت در تماس با کاخ سفید در این هفته به بحث در مورد موضوعات مشابه.

با عجله می خواهد به دانستن به طور خاص چه Facebook و توییتر انجام می دهند برای جلوگیری از اطلاعات غلط از گسترش خدمات خود را چگونه آنها دلسرد نژاد-بر اساس هدف قرار دادن و چگونه آنها در حال ساخت سیستم عامل خود را قابل اعتماد مکان برای خدمت به اطلاعات دقیق.

هر دو شرکت اذعان کرد دریافت این نامه اما نمی ارائه دهید.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: با تکنولوژی شرکت تا تلاش برای مبارزه با کروناویروس اطلاعات غلط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>