پوشش صورت برای تبدیل شدن اجباری در انگلیسی مغازه

پوشش صورت باید فرسوده در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان از روز جمعه 24 جولای بوریس جانسون اعلام کرده است.

اجرای خواهد شد انجام شده توسط پلیس – نه خرده فروشی کارکنان – و هر کسی که غفلت از پوشیدن چهره و پوشش در حالی که خرید خواهد بود موضوع را به جریمه نقدی تا £100 یا 50 پوند اگر پرداخت در عرض 14 روز.

قوانین برای مقابله با کروناویروس خواهد بود که همان کسانی که در حال حاضر قابل اجرا در حمل و نقل عمومی در انگلستان که بدان معنی است که کودکان زیر 11 و افراد معلول خاص معاف خواهد بود.

MANCHESTER, UNITED KINGDOM - JULY 02: A shopper wearing a face mask walks past a Debenhams store on July 02, 2020 in Manchester, United Kingdom. Many more retailers are reopening with social distancing measures after being shuttered for months due to the Covid-19 pandemic. Pubs and restaurants can fully reopen in England from July 4th. (Photo by Christopher Furlong/Getty Images)
تصویر: افرادی که دست انداختن حکومت صورت 100 پوند جریمه

پوشیدن پوشش صورت اجباری شد در اسکاتلند در هفته گذشته و در حدود 120 کشور جهان – از جمله آلمان و اسپانیا و ایتالیا و یونان – در حال حاضر نیاز به پوشش قابل استفاده در مکان های عمومی.

اعلام حرکت یک شماره 10 سخنگو گفت: “در حال رشد است شواهد این که با پوشیدن چهره و پوشش در یک فضای محصور کمک می کند تا محافظت از افراد و کسانی که در اطراف آنها از coronavirus.

“نخست وزیر شده است و روشن است که مردم باید به استفاده از پوشش صورت در مغازه ها و ما را به این اجباری از جولای 24.”

این تصمیم با توجه به مشخص شده توسط وزیر بهداشت مت, Hancock, در ویکیانبار بیانیه ای در روز سه شنبه بعد از ظهر به شرح زیر چهار روز پس از اظهارات متناقض از وزرا و مطالبات از مخالفت نمایندگان مجلس برای وضوح.

بیشتر از Covid-19

Commuters wearing a face mask travel on TfL Victoria Line underground train carriages, heading towards central London, on June 15, 2020 after new rules make wearing face coverings on public transport compulsory while the UK further eases its coronavirus lockdown. - New coronavirus pandemic rules coming into force on June 15 make wearing face coverings such as masks or scarves compulsory on public transport, as various stores and outdoor attractions open for the first time in nearly three months. (Photo by Tolga AKMEN / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
تصویر: قاعده این است که در حال حاضر در محل در حمل و نقل عمومی در انگلستان

در پاسخ به اعلام تایید اجباری پوشش صورت سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth گفت: “دولت کند بوده است و مبهم دوباره بر چهره پوشانده اند.

“با توجه به دولت خود ارشاد صادر شده در 11 مه توصیه نفع ماسک صورت, بسیاری از را بپرسید که چرا دوباره باید وزرای کند در تصمیم گیری در این همه گیر و به همین دلیل آن را یکی دیگر از 11 روز قبل از این دستورالعمل های جدید برای به اجرا در آمده است.”

شهردار لندن صادق خان بیشتر رفت و به نام دولت را “اشتباه ارتباطات” در مورد این موضوع یک “رسوایی”.

“ما نمی توانیم به یک روز دیگر صبر و دولت باید این را در سیاست بلافاصله – تاخیر بیشتر خطرات زندگی” او خواست.

و اتاق بازرگانی به همکاری, مدیر اجرایی, Claire واکر گفت: “کسب و کار نیاز به وضوح در رویکرد به پوشیدن پوشش صورت است که سازگار و پشتیبانی توسط بهداشت عمومی و شواهد.

“مغازه ها و دیگر محیط داخلی کسب و کار نیاز به دانستن آنچه که قوانین جدید را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“به روز شده در ارشاد از جمله در اجرای صادر می شود باید به سرعت بنابراین شرکت می تواند خود را حفظ COVID-secure وضعیت و ادامه عملیات خود را با موفقیت.”

Boris Johnson
PM: ‘مهم برای پوشیدن ماسک صورت در مغازه’

در تازه ترین بیانیه در پوشش صورت 12 ساعت قبل از تایید رسمی شماره 10 آقای جانسون گفت: “من فکر می کنم که در طول این بحران مردم نشان داده اند شگفت انگیز حساسیت نسبت به افراد دیگر و درک درستی از نیاز به ویروس را با انجام کارهای همکاری کنید.

“من فکر می کنم با پوشیدن ماسک یکی از آنها است. در یک فضای محدود به آنچه شما انجام می دهند این است که شما در حال حفاظت از افراد دیگر از این انتقال است که شما ممکن است به افراد دیگر.

“و آنها به نوبه خود آنها در حال محافظت از شما. این یک چیز متقابل. مردم را به ارزش آن است.”

اما فقط یک روز زودتر مایکل گوو پیشنهاد ماسک در مغازه ها نباید اجباری کرد و گفت به اعتقاد او خریداران باید تشویق به آنها را می پوشند اما به اعتقاد او در “مردم حس خوب”.

و دبیر خانه Priti پاتل تصویر ملاقات با همتای فرانسوی داخل خانه بدون پوشیدن یک ماسک بیش از آخر هفته – با وجود اینکه دیده می شود پوشیدن صحبت کردن به او را در خارج از منزل در همان روز – جرقه ادعاهای وزیران ارسال شد پیام های مخلوط.

Priti Patel greeted French interior minister outside with a face mask on - but took it off when they met inside
تصویر: Priti پاتل روشن بین پوشیدن و با پوشیدن یک ماسک

پس از 11 ماه مه دولت همواره توصیه به پوشیدن پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی که در آن آنها ممکن است در تماس با مردم آنها را معمولا ملاقات کند.

استفاده از پوشش صورت اجباری شد در حمل و نقل عمومی در انگلستان از 15 ژوئن.

اگر چه آقای هنکاک را تایید خواهد کرد که دولت هدایت خواهد شد به روز رسانی به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها اجباری, او خواهد گفت که راهنمایی برای تنظیمات دیگر را نگه داشته بود تحت بررسی است.

مقررات خواهد بود ساخته شده تحت سلامت عمومی (کنترل بیماری) قانون 1984. در حالی که فروشگاه کارکنان باید تشویق انطباق دولت گفت: خرده فروشان و کسب و کار خواهد شد انتظار می رود برای به اجرا درآوردن سیاست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>