فرمول یک جایزه بزرگ چین به تعویق افتاده است با توجه به coronavirus برگزارکنندگان می گویند.

چهارمین دور از مسابقات در شانگهای در 19 آوریل آخرین رویداد ورزشی در چین به لغو و یا به تاخیر افتاد.

اما این بیماری کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین و برگزارکنندگان گفت: در حالی که این رویداد “بخش مهمی از F1 تقویم با بسیاری پرشور طرفداران” آنها تصمیم گرفته اند آن را دیگر نمی تواند جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

فدراسیون بین المللی د ل’Automobile (FIA) گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را که آن را پذیرفته است یک درخواست از پروموتر چینی مسابقه به تعویق انداختن این رویداد است.

“مشاهده ادامه گسترش رمان coronavirus و پس از بحث های مداوم با فدراسیون اتومبیل و موتور سیکلت ورزشی در جمهوری خلق چین (CAMF) و شانگهای اداره ورزش چینی جایزه بزرگ پروموتر Juss ورزش گروهی رسما درخواست شده است که تا سال 2020 FIA فرمول 1 جایزه بزرگ چین بود به تعویق افتاد” آن گفت:.

“این FIA همراه با فرمول 1 را به طور مشترک تصمیم به قبول این درخواست رسمی از پروموتر و به تعویق انداختن 2020 FIA فرمول 1 جایزه بزرگ چین در اصل برنامه ریزی شده برای 19 مارس.

“به عنوان یک نتیجه از ادامه نگرانی های سلامت و با سازمان جهانی بهداشت اعلام coronavirus به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی از FIA و فرمول 1 گرفته اند این اقدامات به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران باقی می ماند که از نگرانی.”

بیشتر از جهان

این FIA گفت: این امر همچنان به همکاری نزدیک با همه کسانی که در برگزاری این مسابقه و برای نظارت بر وضعیت آن را به عنوان توسعه.

“همه احزاب را به مقدار مناسب از زمان برای مطالعه زنده ماندن از پتانسیل جایگزین خرما برای جایزه بزرگ بعد از آن در سال باید این وضعیت بهبود ،

“چین جایزه بزرگ شده است بخش مهمی از F1 تقویم با بسیاری پرشور طرفداران. به F1 FIA جامعه به نظر می رسد به جلو به مسابقه در چین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هر کس بخواهد در این کشور در طول این زمان دشوار است.”

این تصمیم به معنی وجود خواهد داشت هیچ چیز ثابت در تقویم بین جایزه بزرگ در ویتنام بین 5 مارس و هلند در مسابقه 3 است.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 44,000 موارد در سراسر جهان از جدید کروناویروس فشار – شرکت رسمی به نام COVID-19 – شرکت, برای, تاج, VI برای ویروس, D, بیماری و 19 سال از آن پدید آمده است.

آخرین F1 مسابقه به تعویق افتاد بود در سال 2011 زمانی که بحرین جایزه بزرگ شد و تحت تاثیر بهار عربی و قیام.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su