یک راست افراطی مواجه است زندان پس از شفاعت گناه به جمع آوری مواد منفجره و برنامه ای برای ساختن بمب از خانه.

Filip Golon Bednarczyk, 25, از Luton, Bedfordshire دستگیر شد و توسط پلیس ضدتروریستی در آستانه انتخابات عمومی در ماه دسامبر سال گذشته است.

آن را به عنوان یک نتیجه از اطلاعات است که پیشنهاد او علاقه مند بود در اسلحه حملات تا به حال خریداری مواد شیمیایی و درگیر شد در جناح راست شد.

زمانی که پلیس حمله کردند و او را اجاره آنها آمد در سراسر تعدادی از مواد از جمله ساخت بمب شیمیایی از eBay در کمد لباس او و دو پوشه حاوی 240 صفحه از ساخت بمب دستورالعمل در سراسر 62 اسناد و مدارک.

Filip Golon Bednarczyk had been collecting bomb-making chemicals
تصویر: Filip Golon Bednarczyk شده بود جمع آوری ساخت بمب شیمیایی

آخرین صفحات در پوشه موجود روش برای کشتن و صدمه زدن به مردم در حالی که یک دست کشیده نمودار نشان داد که اجزای اساسی یک بمب اضافی ناخن است که می تواند “افزایش احتمال و شدت جراحت” با توجه به اسناد و مدارک دادستان.

او همچنین به دریافت یک کپی آنلاین از مانیفست مسلح که به کشته شدن 51 نفر در حمله به دو مسجد در کرایستچرچ نیوزیلند سال گذشته است.

سابقه جستجو را نشان داد او شده بود تمیز کاری اینترنت برای نتایج نازی ها و هیتلر و همچنین گروه های جناح راست از جمله English Defence League (EDL) و بریتانیا برای اولین بار.

بیشتر از انگلستان

جستجوهای دیگر شامل ’12 علائم یک بیمار روانی’, ’10 صفات یک بیمار روانی’, ‘sociopaths v روانی’ و ‘افسردگی’.

Bednarczyk تا به حال همچنین نگاه برای ‘خرید اسلحه و مواد مخدر’, ‘serial killers’ و ‘ترور و قتل عام’.

25 ساله مجرم در روز چهارشنبه به یک اتهام در اختیار داشتن مواد منفجره ماده و هفت به اتهام جمع آوری اطلاعات مفید برای تروریسم در طول تصویری-لینک شنوایی در قدیمی بیلی.

Bednarczyk قبلا داده شده دو هفته به حالت تعلیق حکم زندان در ماه جولای سال 2016 پس از حمل چاقو در ملاء عام و داشتن آمفتامین.

او دارای یک فرزند در لهستان برای او پرداخت شده است تعمیر و نگهداری. مادر او در انگلستان زندگی می کردند تا زمانی که مدت کوتاهی قبل از دستگیری او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de