‘استخراج رئیس’: جانی دپ امنیتی فرستاده شده در طول Amber Heard ‘هیاهو’ دادگاه شنود

عضو جانی دپ تیم امنیتی گفته است که دادگاه عالی او تماس گرفته شد به “استخراج” را از بحث با Amber Heard در استرالیا که ستاره بود “وحشت” به عنوان انگشت خود را به حال شده است قطعه قطعه باز است.

مالکوم Connolly کار کرده است که برای ستاره هالیوود و خانواده اش حدود 16 سال به شواهد و مدارک در شش روز از این بازیگر با مشخصات بالا افترا علیه ناشران از خورشید است.

او گفت: دادگاه در لندن او را دیدم هرگز دپ, 57, ضربه شنیده ام که او هرگز تحمل هر انسان قابل توجه یک زن حتی اگر او “پاپ”.

A picture from Johnny Depp's lawyers show him in hospital after Amber Heard allegedly severed his finger with a vodka bottle.
تصویر: دادگاه قبلا نشان داده شده است این تصویر از دپ پس از مجروح شدن انگشت خود را

دادگاه همچنین شنیده از تارا رابرتز که کرده دپ به عنوان مدیر املاک و خود را در جزیره در باهاما از دسامبر سال 2008 و سامانتا McMillen خود را سبک از حدود 18 سال است. هر دو توصیف دپ به عنوان “نوع”.

آقای Connolly خواسته شد تا در مورد آنچه شنیده 34 توصیف کرده است به عنوان یک “سه روز وضعیت گروگان” در استرالیا در ماه مارس 2015. این یکی از 14 اتهام رفتار خشونت آمیز در برابر دپ که قبلا گفته دادگاه انگشت خود را زخمی شد در این حادثه هنگامی که او پس از آن همسر پرتاب یک بطری ودکا در او.

دادن شواهد آقای کانلی گفت که زمانی که او وارد خانه اجاره ای زن و شوهر بودند ماندن در حالی که دپ بود فیلمبرداری دزدان دریایی کارائیب فیلم در استرالیا, او می تواند بشنود “هیاهو” و بازیگر در حالت پریشانی.

در شهادتنامه آقای کانلی گفت که دپ به او گفت: “نگاه من ، او کاهش f***ing انگشت کردن. او شکست دست من با یک بطری ودکا.”

بیشتر از جانی دپ

آقای کانلی گفت دپ همچنین به او گفت که شنیده می شود قرار داده شده بود یک سیگار بر روی صورت خود را و تایید او را دیدم یک علامت است.

او گفت که او نمی بینم هر گونه آسیب بازیگر.

Actor Amber Heard waves as she arrives at the High Court in London, Britain July 14, 2020. REUTERS/Toby Melville
تصویر: Amber Heard تصویر ورود در دادگاه روز سه شنبه صبح

آقای کانلی گفت: او رو به اموال در حدود 1.30 ساعت پس از دریافت یک تماس فوری از اواخر جری قاضی رئیس دپ تیم امنیتی در آن زمان که به او گفت: “مالکوم دریافت در ماشین و استخراج از این وضعیت است.”

او ادامه داد: “من می توانم شنیدن هیاهو داخل. من درب را باز کرد که نبود قفل شده و دیدم جانی در سالن انتظار منطقه از خانه.”

نگهبان گفت که دپ و شنیده بودند “فریاد در هر یک از دیگر”.

زمانی که آقای Connolly کردم دپ در خارج از خانه گفت: “من تا به حال درب خودرو باز کردن و زمانی که ما در خارج جانی به من گفت: کلمات به اثر ‘نگاهی به انگشت من. او کاهش f***ing انگشت کردن. او شکست دست من با یک بطری ودکا’.

“من تو را دیدم انگشت خود را و آن را به یک ظرف غذا بود.”

در بیانیه خود آقای کانلی گفت: شنیده ام نزدیک به ماشین و گفت: چیزی شبیه به: “شما فقط می رویم به آن را ترک مثل این شما f***ing ترسو?”

آقای Connolly رد یک پیشنهاد در دادگاه که او ممکن است شده اند “تحت فشار به دروغ و بیا جانی جانبی” در هنگام دادن را دارد.

او گفت که او نمی کند “بستگی دارد” در این بازیگر برای درآمد خود را.

بعد در این جلسه خانم رابرتز – که توصیف دپ به عنوان “غیر منتظره ای مرد مهربان” – خواسته شد در مورد دو اتهام حوادث در باهاما.

یک حادثه در این بازیگر جزیره در ماه اوت 2014 یکی از 14 اتهامات علیه این بازیگر که وجود دارد در آن زمان به “درمان وابستگی خود را بر روی مسکن” – اگر چه شنیده ادعا می کند که او در تلاش بود به دیگر داروها بیش از حد.

The court released footage recorded by Amber Heard, appearing to show Johnny Depp swearing and banging cupboards.
فیلم دپ فحش و کوبیدن کابینت های ثبت شده توسط شنیده شد نشان داده شده است در دادگاه امروز دوباره

او مدعی است که او سیلی لگد و برداشت مو در طول سفر.

ظاهر می شود از طریق ویدئو-link خانم رابرتز گفت دادگاه او تا به حال هرگز دیده می شود بازیگر بودن خشونت نسبت به شنیده می شود.

او همچنین در پاسخ به این پیشنهاد که او ممکن است وابسته به دپ برای امرار معاش او گفت: “نه… من دیگر منابع درآمد.”

در شهادتنامه خانم رابرتز ادعا شنیده فریاد زد: توهین در دپ در تماس تلفنی با “شسته” و “چربی” در طول یک سفر جداگانه به این جزیره در ماه دسامبر 2015.

او همچنین گفت که او تا به حال دیده یک “قرمز و تورم gash” در بازیگر بینی و اتهام او گفته بود که بازیگر پرتاب کرده بود می توانید از لاک نازک تر به چهره اش.

املاک و مدیر گفت: در بیانیه ای که او را “مشاهده” در طول این سفر که شنیده بود “‘پرتاب’ کسی که پرتاب پرتابه”.

او اتهام او را دیدم و شنیده ام “lunge خشونت در جانی کشیدن مو خود را و ارتکاب دیگر تهاجمی فیزیکی عمل می کند در برابر او”.

در بیانیه خانم رابرتز گفت دپ در پاسخ به “حملات کلامی” با شنیده گفت: “دور” و “just leave me alone”.

Samantha McMillen. Pic: Matt Baron/Shutterstock
تصویر: سبک سامانتا McMillen می گوید: او نمی بینم شنیده می شود با آسیب های پس از اتهام حادثه از خشونت است. عکس: مت بارون/شاتر

ظاهر شدن به عنوان یک شاهد از طریق ویدئو-link در بعد از ظهر هالیوود مبتنی بر سبک Ms McMillen به دادگاه گفت او برای دپ از سال 2002 و مشغول به کار به عنوان یک طراح مد برای شنیده ام بیش از حد در حالی که آنها در ارتباط است.

Ms McMillen خواسته شد تا در مورد اتهام حادثه خشونت در دسامبر 2015. دادگاه شنیده سبک دیدم و شنیده ام بعد اما متوجه نشدم هر گونه آسیب.

پرسیده شده توسط Sasha Wass, نمایندگی خورشید اگر وجود دارد یک “جنگ” به عنوان Ms McMillen را ممکن است وفاداری دروغ با دپ با توجه به مدت طولانی ایستاده کار رابطه سبک گفت: “من نزدیک بود با [شنیده] در آن زمان است.

“من نمی دانم آنچه که شما در حال حیله گر اما من نمی خواهد perjure خودم برای هر کسی است. من به وضوح وفادار به دلیل [دپ] مهربان و وفادار اما بدون هیچ دلیل دیگر از آن است.”

به اتهام خشونت حادثه گفته است که شب قبل اتفاق افتاده شنیده ظاهر James Corden را دیر به دیر نشان می دهد.

Picture shown in court of Amber Heard's appearance on James Corden's The Late Late Show
تصویر: تصویر نشان داده شده است در دادگاه از Amber Heard ظاهر بر James Corden را دیر به دیر نشان می دهد
Picture shown in court of Amber Heard's appearance on James Corden's The Late Late Show

Ms McMillen ادعا می کند که شنیده ام به او گفت: پس از ضبط این برنامه: “باور می کنید من فقط نشان می دهد که با دو چشم؟”

این متخصص گفت: “من هرگز متوجه چیزی شبیه به آن زمانی که من او را دیدم. من هرگز او را متوجه داشتن دو چشمان سیاه.”

او گفت که شنیده می شود در محدوده نزدیک و بدون آرایش و نمی بینم هر گونه آسیب.

پس از نشان داده عکس از بازیگر زن را به اتهام آسیب های Ms McMillen گفت: بیانیه و خاطره از دیدن شنیده می شود که در آن زمان باقی مانده همان.

دپ است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله منتشر شده در مارس 2018 که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران”.

بازیگر انکار اتهامات خشونت در برابر او. این دادگاه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>