کارشناسان خود را به اشتراک بگذارید بهترین مشاوره برای ساخت اولین سرمایه گذاری خود را

ساخت اولین سرمایه گذاری خود را می توانید مانند یک چشم انداز دلهره آور.

خاطرات از بحران مالی جهانی و پس از آن بازار dips — قطع سنگین برای محافظ به خصوص کسانی که از سن در سال 2008 و رکود.

مطالعات متعدد نقطه به millennials’ و Gen Z شک و تردید نسبت به سرمایه گذاری: یکی Bankrate گزارش یافت که تنها 23 درصد از کسانی که بین 18 و 37 سال سن دیدم بازار سهام به عنوان بهترین دراز مدت پول ذخیره. که در مقایسه با 33% Gen X (کسانی که بین 38 و 52 سال) و 38 درصد از متولدین (افراد بین 54 و 74 سال).

اما با کم و در بعضی از نقاط منفی نرخ بهره در ادامه به سرکوب صرفه جویی در پول نقد در سطح جهانی نشسته در حاشیه می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

تحلیلگران گمان می کنند که پس انداز کمبود می تواند پیامدهای عمده ای برای دراز مدت اهداف مالی. یک مطالعه اخیر از استاندارد چارترد به عنوان مثال در بر داشت اکثر نکات و ترفندها در سریعترین اقتصاد در حال رشد خود را به دست خود اهداف بازنشستگی 50 درصد.

خبر خوب این است که آن را آسان تر از همیشه برای سرمایه گذاری; فن آوری های جدید و یک میزبان از دیجیتال ثروت مدیران باید باز کرد تا ورود به کاهش ریسک سرمایه گذاری از هر نقطه در جهان است.

CNBC آن را به سخن برخی از کارشناسان برای پیدا کردن خود را بالا راهنمایی برای گرفتن آغاز شده است.

تنظیم یک هدف

قبل از اینکه شما شروع به فکر کردن در مورد اولین سرمایه گذاری خود را و یا انتخاب نوع وسیله نقلیه برای استفاده از آن را بسیار مهم به شکل از آنچه شما انجام می دهند آن را برای کارشناسان گفت.

Dhruv Arora, مدیر عامل شرکت دیجیتال ثروت مدیر Syfe توصیه می شود با شروع یک زندگی خاص هدف — مانند عروسی و یا بازنشستگی — به جای “خودسرانه عددی آمار و ارقام.”

“به جای پرتاب یک عدد امتحان کنید و کمی علمی در مورد آن گفت:” Arora اشاره کرد که آنلاین ماشین حساب می تواند به شما کمک کند کشف کردن استراتژی های سرمایه گذاری به عنوان یک نسبت از درآمد خود را.

این بدان معنی نیست که شما باید ماندن که با طرح: “اهداف خود ممکن است در طول زمان تغییر می کند و این نمایشگاه گفت:” میشل Ferrario آنلاین ثروت پلت فرم StashAway. اما آن را ایجاد یک پاداش ملموس به کار به سمت.

شکل جدول زمانی خود را

بعدی تا بفهمند که چقدر زمان شما باید برای رسیدن به این هدف است. کمک خواهد کرد که شما کشف کردن که چقدر شما نیاز به قرار دادن دور هر ماه به منظور به دست آوردن وجود دارد.

به عنوان یک قاعده کلی مشاوران مالی توصیه 50/30/20 استراتژی به موجب آن 50 درصد از درآمد خود را می رود به هزینه های زندگی 30 درصد به هزینه های اختیاری — و یا می خواهد — و 20 درصد برای پس انداز. هرچند که ممکن است متفاوت باشد بسته به هدف و افق زمانی.

اغلب بیشتر شما می توانید در اوایل بهتر است. که با توجه به بهره مرکب است که شما را قادر به کسب سود خود را باز می گرداند. اما Ferrario هشدار سرمایه گذاران باید واقع بینانه است.

“درک آنچه شما می توانید استطاعت,” او گفت:. “اگر شما شروع به پخت به طرح خود را این واقعیت است که شما را به یک حرفه ای بزرگ شما ممکن است نا امید کرد. شروع با آنچه شما می دانید شما را و سپس شما می توانید آن را تنظیم کنید.”

Emilija Manevska

می دانم که تحمل ریسک شما

در کنار جدول زمانی شما نیاز به دانستن را تحمل ریسک است. اغلب این دو را در هم تنیده بود.

“اگر شما یک هزاره خود اهداف به احتمال زیاد بسیار طولانی مدت در طبیعت” گفت: Steve برایس رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در استاندارد چارترد و اشاره کرد که ممکن است شما در معرض خطر بیشتری تحمل.

اما برایس اشاره کرد وجود ندارد one-size-fits-all رویکرد است. او توصیه می شود به انجام یک تجزیه و تحلیل سناریو برای دیدن چگونه شما پاسخ به رویدادهای مختلف برای اطمینان از آینده رکود نیست “blindside” شما.

Arora موافقت کرد و گفت: سرمایه گذاران باید خود را درست: “اگر شما راحت نیست با آنچه که شما در حال انجام این کار برای شما به پایان خواهد رسید تا اشتباه سرمایه گذاری است.”

دریافت متنوع

هنگامی که شما به پایین دوخته خود را هدف و استراتژی خود را از آن زمان به کار کردن بهترین خودرو سرمایه گذاری برای شما.

برای بسیاری از اولین سرمایه گذاران خواهد شد که یک منفعلانه مدیریت صندوق شاخص که به شما می دهد دسترسی به عمده شاخص های بازار و یا کم هزینه دیجیتال مدیریت ثروت است که قادر به ایجاد یک نمونه کارها از طرف شما.

مهم ترین عنصر به دنبال این است که تنوع ، این به این معنی ساختمان در قرار گرفتن در معرض مختلف دارایی مانند سهام و اوراق قرضه و جایگزین مانند ملک و همچنین به عنوان های مختلف جغرافیای.

“شما نیاز به یک نمونه که متنوع و باعث نمی شود که شما از دست دادن خواب” گفت: Ferrario.

“شما باید به ایجاد یک نمونه کارها است که انعطاف پذیر به مختلف خطرات” برایس اضافه شده است.

توصیه های خود را از نزدیک آینه است که از افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت. 89 ساله خود ساخته میلیاردر به مدت طولانی حمایت دراز مدت و با ریسک پایین سرمایه گذاری است که با تمرکز بر متنوع و جدا رویکرد است.

به یاد داشته باشید هزینه

در حالی که دیجیتال ثروت سیستم عامل کمک کرده اند کاهش موانع ورود هزینه شارژ می تواند متفاوت باشد در سراسر هیئت مدیره پس از آن مهم است که بدانید که در آن پول خود را در حال رفتن.

به عنوان Ferrario قرار داده و آن را بر خلاف دیگر خرید “چیزی که شما خرید زمانی که شما سرمایه گذاری است را برمی گرداند.”

آمریکا حاضر مشاور مالی بهبود مثلا هزینه کم هزینه سالانه 0.25% در دارایی های تحت مدیریت کمک آن nab عنوان بهترین پلت فرم برای سرمایه گذاران جدید در گزارش اخیر. سالانه هزینه های شارژ توسط ایالات متحده robo-سرمایه گذاران اغلب شناور بین 0.25% و 0.89% — به خوبی در زیر چند درصد شارژ سنتی مدیران ثروت.

سرمایه گذاران در جای دیگر در دنیا می توانید پیدا کردن قابل کم هزینه است. اروپا Moneyfarm اتهامات حدود 0.7 درصد در سال در حالی که در آسیا StashAway شده تا 0.8 درصد و Syfe تا 0.65% — هر دو با خروج هزینه.

در مورد آن را فراموش

آخرین مرحله برای سرمایه گذاران جدید و قدیمی است که به یادگیری نکنید.

با بیشترین سرمایه گذاری سیستم عامل در حال حاضر ارائه برخی از فرم های درخواستی تجزیه و تحلیل عملکرد است که می تواند آسان تر از انجام گفت. در واقع مشاهده نمونه کارها خود را می تواند یک راه خوب برای نظارت بر خود را تحمل ریسک است.

اما این مهم است که به آن اجازه دهید شما را مختل استراتژی دراز مدت گفت: Arora که توصیه می شود چک کردن در در سرمایه گذاری خود را بر اساس سه ماهه.

“سرمایه گذاری باید به عنوان هیجان انگیز به تماشای چمن رشد” Ferrario اضافه شده است.

از دست ندهید: 3 سوال را از خودتان بپرسید قبل از پریدن به بازار سهام در سال 2020

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>