کارشناسان یک بار گفت: 20,000 مرگ یک نتیجه خوب’ – تا جایی که انگلستان به رهبری در حال حاضر ؟

بیش از 20 ، 000 نفر در حال حاضر در درگذشت انگلستان بيمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus – یک سطح که قبلا اختصاص داده شده به عنوان یک نقطه عطف قابل توجهی توسط علوم پزشکی و ستاد.

یک “نتیجه خوب”

در 17 مارس, Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: نگه داشتن این شماره از انگلستان و میر زیر 20,000 خواهد بود “نتیجه خوب” از COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر ما می توانیم این را به 20 ، 000 و در زیر آن یک نتیجه خوب در شرایط که در آن ما امیدواریم که برای رسیدن به این شیوع” او گفت: کمیته ای از نمایندگان مجلس است.

Vallance on coronavirus death toll
‘20,000 ویروس مرگ و میر خواهد بود خوب نتیجه’

پروفسور استفان Powis پزشکی مدیر NHS England, بعد, تکرار ادعای اینکه نگه داشتن کمتر از 20 ، 000 مرگ و میر خواهد بود “نتیجه خوب” در یکی از اولین روزانه خیابان داونینگ جلسات.

آقا پاتریک و پروفسور Powis’ به دو طرف UK ورود به آن coronavirus مستند بود که حداقل در بخشی باعث مدلسازی از یک تیم در کالج سلطنتی لندن.

دانشگاه تیم پیش بینی کرد که بدون سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر در محل به “سرکوب” گسترش COVID-19 انگلستان می توانست در دوره حدود 250000 نفر مرگ و میر.

بیشتر از Covid-19

بنابراین با بریتانیا هنوز هم در مستند اما پس از تصویب سطح است که دولت و NHS انگلستان که قبلا به عنوان یک “نتیجه خوب” – چگونه بسیاری از مرگ و میر می تواند وجود داشته باشد ؟

انگلستان احتمالا تصویب 20,000 مرگ و میر در مدت زمان طولانی پیش

در بریتانیا احتمالا تصویب 20,000 مرگ و میر را علامت وقت پیش.

روزانه مرگ و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی تنها گزارش مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس در انگلستان بيمارستان.

در مقابل ارقام در حال حاضر منتشر شده توسط دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد یک تصویر گسترده تر از تاثیر COVID-19.

این فایرفاکس ارقام شامل مرگ و میر در خارج از بیمارستان ها از جمله در مراقبت از خانه و یا در خانه که در آن coronavirus بود ذکر شده در گواهی فوت است.

با توجه به این آمار و ارقام از تمام مرگ و میر ثبت شده در 10 آوریل 10,350 ذکر coronavirus در گواهی فوت است.

آنها همچنین نشان می دهد که مجموع زمان تعداد مرگ و میر در سال 2020 است 184,950 است که 10,232 بیش از میانگین پنج ساله است.

در این هفته تا 10 آوریل فایرفاکس گفت: تعداد مرگ و میر 18,526 که بالاترین هفتگی مجموع پس از هفته اول 2000 – یک سال و زمانی که انگلستان دچار عمده شیوع آنفولانزای.

از این مرگ و میر ثبت شده در این هفته به 10 آوریل 6,213 (33%) ذکر شده coronavirus بود که تقریبا دو شماره از هفته قبل است.

Coronavirus: پنهان بحران بهداشتی

این فایرفاکس آمار و ارقام نیز نشان داد که نرخ مرگ و میر بین هفته شروع در 9 مارس زمانی که اولین COVID-19 مرگ و میر ثبت نام کرده بودند و 10 مارس تعداد مرگ و میر در مراقبت از خانه دو برابر شده است با 72 درصد افزایش در مرگ و میر بیمارستان و 51 درصد افزایش در مرگ و میر در خانه های خصوصی.

آن پیشنهاد شده است به طور کلی افزایش تعداد مرگ و میر در سال 2020 نسبت به سال های گذشته نیز نشان می دهد بریتانیا مستند است که با داشتن یک تاثیر غیر مستقیم بر سلامت.

در واقع دولت گفت: یکی از کلیدی آن ملاحظات هنگام بررسی مستند اقدامات تاثیر بر سلامت طولانی مدت از اجتماعی و اقتصادی اثر مستند را به عنوان به خوبی به عنوان اثر ادامه داد: به تعویق افتادن بهداشت و سلامت دیگر.

تا به 66,000 مرگ است ؟

دیگران سعی کرده اند خود را برآورد که چگونه بسیاری از مرگ و میر وجود دارد ممکن است در انگلستان با توجه به کوروناویروس.

پروفسور آنتونی Costello از دانشگاه کالج لندن و موسسه بهداشت جهانی است که قبلا پیشنهاد بریتانیا “می توانید ببینید 40,000 مرگ” در زمان موج coronavirus موارد است.

او همچنین هشدار داد این کشور که قرار بود به صورت امواج بیشتر از عفونت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

فایننشال تایمز با توجه به تجزیه و تحلیل خود را از فایرفاکس و ارقام باید گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر باعث به عنوان بسیاری از 41,000 مرگ و میر در انگلستان است.

در ضمن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی بر اساس در دانشگاه واشنگتن در آمریکا پس از پیش بینی مرگ و میر ناشی از COVID-19 در انگلستان خواهد بود که بالاترین در اروپا در 66,000.

اما آنها بعد از تجدید نظر پیش بینی خود را به 37,494 مرگ و میر بر اساس داده های جدید.

را از انگلستان بدترین آسیب دیده در اروپا ؟

با توجه به آمار و ارقام گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا و انگلستان است در چهارم بدترین آسیب دیده کشور در اروپا از نظر مرگ و میر در پشت و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

دولت قبلا گفته انگلستان است که بیشتر در پشت دیگر کشورهای اروپایی از نظر پیشرفت از شیوع کروناویروس.

و این به این معنی که آیا بریتانیا است که در نهایت بدترین آسیب دیده کشور در اروپا بستگی دارد RO ارزش در هفته های آینده.

این اقدامات باروری ارزش یک ویروس با یک RO از سه معنی هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری بر روی سه نفر دیگر اگر هیچ مهار اقدامات معرفی می شوند.

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی تخمین زده فعلی RO ارزش در انگلستان است که بین 0.5 و 1.

دولت را از ترس RO ارزش افزایش دوباره باید از آنها سهولت مستند اقدامات است.

ما همیشه می دانم که تاثیر واقعی از COVID-19?

مدلسازی واقعی یا کل تاثیر coronavirus در نظر انگلستان و میر در این مرحله مشکل ساز است به عنوان آن را ادامه خواهد داد تا بر اساس ناقص و یا شاید غیر جاری داده است.

نیز وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از مردم در واقع قرارداد coronavirus به عنوان اکثریت قریب به اتفاق جمعیت انگلستان تست شده است.

این بدان معنی است که تاثیر کامل از coronavirus در انگلستان – در نظر مستقیم مرگ و میر و غیر مستقیم مرگ و میر – بعید است که شناخته می شود تا پس از همه گیر را تصویب کرده است.

که در آن نقطه بیش از حد “مرگ” برای این دوره از این بیماری همه گیر را می توان در مقایسه با سال های گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>