کارشناسان آتش نشانی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می پرسد که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند به مبارزه با کروناویروس

سازنده Lysol و رئیس سازمان غذا و دارو به شدت هشدار داد در روز جمعه در برابر مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم پرسید که آیا انجام این کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Covid-19.

مصرف مواد ضد عفونی کننده می تواند کشنده سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb CNBC گفت و اضافه کرد که هیچ “هسته از اعتبار یا حقیقت برای انجام کاری مانند خوردن سفید کننده و یا تزریق آب ژاول به عنوان یک درمان برای هر چیزی است.”

تهمت نیست Homeland Security رسمی لایحه Bryan ارائه یافته های جدید نشان داد که توانایی ضد عفونی کننده برای کشتن coronavirus بر روی سطوح. برایان گفت: آب ژاول را برای کشتن این ویروس در پنج دقیقه هنگامی که به سطوح و ایزوپروپیل الکل جان ویروس در 30 ثانیه.

“من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب در یک تلویزیونی در سراسر کشور در کاخ سفید نشست خبری. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

کاخ سفید روز جمعه گفت که گزارش های رسانه ها در مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خارج از چهار چوب. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از جمعه این نظر بود “طعنه آمیز است.”

Reckitt Benckiser, انگلستان.-بر اساس تولید کننده Lysol و دیگر خانواده محصولات در بیانیه ای گفت که محصولات خود را “تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده” و “تحت هیچ شرایطی” باید محصولات مصرف توسط مردم است.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر),” RB در بیانیه ای گفت. “همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.”

خانواده, دلار, فروشگاه دستمال مرطوب ضد باکتری و تمیز کردن محصولات.

جف گرینبرگ | گتی ایماژ

این شرکت اضافه شده است که آن را به یک “مسئولیت در ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دقیق و به روز اطلاعات به عنوان توصیه شده توسط پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی.”

مصرف سفید کننده و ایزوپروپیل الکل می تواند منجر به نارسایی کلیه و نارسایی کبد در میان سایر بیماری های تهدید کننده زندگی به گفته دکتر رایان مارینو یک متخصص زهر شناسی پزشکی و پزشک اورژانس در بیمارستان دانشگاه در کلیولند.

“به عنوان یک متخصص زهر شناسی, من دیدن مردم در همه زمان ها است که تا به حال یک اثر جانبی از مصرف این نوع محصولات” مارینو CNBC گفت و اضافه کرد که بیماران فوت کرده اند بعد از آمدن به اتاق اورژانس با توجه به مصرف ضد عفونی کننده قوی. “این نباید مصرف شود در هر راه است.”

مارینو گفت: او نمی داند که هر یک راه امن برای قرار دادن این ماده شیمیایی به یک انسان است.

“رئیس جمهور شده است به توصیه های پزشکی بیش از چند هفته گذشته است که صدا نیست, توصیه های پزشکی و به طور جدی می تواند آسیب به مردم,” او اضافه شده است. “من مطمئن هستم در حال حاضر که در جایی کسی سعی خواهد کرد برای ضد عفونی کردن خود را اگر آنها در حال حاضر نمی, و من مطمئن هستم که آنها باد در اتاق اورژانس.”

گوتلیب توافق کردند که مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده است که نه تنها اثبات نشده به طور موثر در درمان Covid-19 اما آن می تواند منجر به مرگ شود.

“وجود دارد هیچ شرایطی که تحت آن شما باید به یک ضد عفونی کننده و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده برای درمان هر چیزی و قطعا نه برای درمان coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن سابق FDA کمیسر گفت: در CNBC “Squawk Box.” “مطلقا هیچ شرایطی که تحت آن است که مناسب و می تواند باعث مرگ و عواقب نامطلوب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد روز پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار یک گزارش
با اشاره به افزایش 20 ٪ در ایالات متحده سم مرکز تماس در طول سه ماه گذشته که بیشتر آمریکایی ها دچار بالقوه سمی قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی موجود در تمیز کردن و ضد عفونی کننده محصولات. ترس بیش از گرفتن coronavirus ممکن است کمک کرده اند درایو.

سم مراکز دریافت 45,550 قرار گرفتن در معرض تماس مرتبط با پاک کننده ها و ضد عفونی کننده از ژانویه تا مارس یک 20.4 درصد افزایش از یک سال پیش و 16.4 درصد افزایش از همان سه ماه در سال 2018 به گفته CDC داده است. CDC توصیه می کند که کاربران را بخوانید و به دنبال دستورالعمل روی برچسب اجتناب از مخلوط کردن محصولات شیمیایی پوشیدن چشم و پوست, حفاظت از اطمینان از تهویه کافی و ذخیره مواد شیمیایی را از دسترس کودکان.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: رسانه ها شد “غیر مسئولانه” مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خارج از چارچوب با “منفی میدانم.”

“رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در جلسه روز گذشته” او در بیانیه ای گفت جمعه.

اما پس از شنیدن تهمت tout ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “تغییر بازی” در درمان coronavirus یک مرد در ایالت آریزونا درگذشت از مصرف کلروکين فسفات NBC News در گزارش ماه گذشته.

هیچ مواد مخدر است که از نظر بالینی ثابت شده که موثر در برابر coronavirus اما ده ها تن در محاکمات در سراسر جهان است. آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین نشان داده اند “بسیار پیچیده” نتایج با توجه به Gottlieb یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان روز جمعه در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی رسمی پس از “جدی” مسمومیت و مرگ و میر گزارش شده است. محققان در این مورد گفت: آنها تا به حال به برش های کوتاه, تست مطالعه کلروکين به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 پس از برخی از بیماران توسعه نامنظم قلب و نرخ نزدیک به دو دوجین از آنها درگذشت و پس از مصرف دوز دارو روزانه.

داروهای دیگر از جمله جلعاد را remdesivir نشان داده اند وعده Gottlieb گفت: اما او اضافه کرد که “هیچ خانه اجرا کنید.” او گفت: هیچ دارو استفاده می شود باید خارج از پروتکل اضافه کرد که او امیدوار است وجود دارد خواهد بود یک ثابت دارو برای درمان Covid-19 پاییز.

“ما در حال رفتن به امن و داروهای موثر برای coronavirus, به اعتقاد من,” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ محصول در حال حاضر آن را به امن ثابت شده و موثر در برابر coronavirus و واقعا وجود دارد هیچ محصول است که نشان داده شده است به اندازه کافی قول می دهم که من فکر می کنم شما می خواهید به استفاده از آن در خارج از آزمایش های بالینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>