Ex-FDA رئیس می گوید: ما coronavirus دریافت بسته کمک مالی مورد نیاز برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس

اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA

آدم جفری | CNBC

ایالات متحده آمریکا خواهد شد نیاز به یک “عظیم مالی بسته” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

این ویروس گسترش یافته است گذشته نقطه مهار, Gottlieb گفت و آمار مناطق باید حرکت به سمت کاهش تلاش های مانند مدرسه و تعطیلی کسب و کار. او گفت اتحادیه اروپا در حال حاضر به تشویق این مراحل کمتر از هزینه یکی پس از شیوع گسترش فراتر از کنترل است.

“ما در حال رفتن برای پایان دادن به عظیم مالی بسته کمک مالی در پایان به این,” او گفت: “Squawk Box.” “ما بهتر است با استفاده از این پول به جلو برای کمک به خرید برخی از اقداماتی است که ما باید برای کاهش این بیماری همه گیر به جای صرف آن پول در پایان به عقب پس از ما تا به حال بسیار زیادی بیماری همه گیر.”

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 566 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کشته شدن حداقل 22. دانشگاه جانز هاپکینز’ داده ها نشان می دهد که این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در بیش از نیمی از ایالات متحده است.

گوتلیب یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina گفت: ایالات متحده در حال حاضر شیوع زیادی در شهرهای مختلف. او هشدار داد که اگر این کشور می کند و متعهد به کاهش تلاش های شیوع بیماری می تواند پایمال ایالات متحده بیمارستان.

“هدف این است که سعی کنید مطمئن شوید که اوج این بیماری همه گیر است و ما رهبری برای یک بیماری همه گیر در اینجا در ایالات متحده نمی شود که شما خسته سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق افتاده است در ووهان چین است.”

“ما هنوز یک پنجره باریک فرصت برای پیاده سازی سخت کاهش مراحل است که می تواند به جلوگیری از بسیار گسترده و همه گیر در ایالات متحده, اما ما در حال از دست دادن زمان است.”

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>