سابق Cipriani می گوید فلک درگذشت از خجالت و شرم’

دنی Cipriani می گوید او معتقد است که سابق خود را دوست دختر, کارولین فلک کشته شد “خجالت و شرم”.

انگلستان راگبی star نوشته عاطفی 18 دقیقه ویدیو در Instagram در ادای احترام به این عشق سابق جزیره مجری, که در زمان زندگی خود را در خانه اش در شرق لندن در آخر هفته گذشته.

Cipriani گفت که او تا به حال شده است در تماس منظم با Flack گذشته بیش از سه تا چهار ماه است و او سعی کرده بود با او تماس بگیرید در ساعت قبل از مرگ او روز شنبه گذشته.

LONDON, ENGLAND - JANUARY 22: Caroline Flack attends the National Television Awards held at the O2 Arena on January 22, 2019 in London, England. (Photo by Stuart C. Wilson/Getty Images)
تصویر: فلک در زمان زندگی خود را در تخت خود را در شرق لندن

یک گریان Cipriani گفت که او تا به حال شده است قادر به پاسخ به تماس ها و متون به عنوان او در حال بازی برای گلاستر در مقابل اکستر در گالاگر لیگ برتر عصر روز جمعه.

او می گوید او هنوز هم یک پست صوتی از فلک چپ حدود دو هفته پیش که او هنوز به گوش دادن به اما را به اشتراک بگذارید “در برخی از نقطه” چرا که “مردم نیاز به آن را بشنوند”.

گریه او همچنین اعتراف کرد او تا به حال ارسال پیام خود را پس از مرگ او اضافه کرد “اما او نمی خواهید به شنیدن آنها به عنوان تلفن او را در و او اینجا نیست”.

این زن و شوهر به طور خلاصه به تاریخ در سال 2019 و Cipriani گفت که او تا به حال مشترک بسیاری از صمیمی مسائل با فلک چون او ساخته شده او را “احساس امنیت”.

بیشتر از کارولین فلک

تماس با او و کسی که او “دوست داشتم به عنوان یک فرد واقعا از صمیم قلب” او می گوید: جفت ماند در تماس پس از تقسیم ، او گفت: آنها به اشتراک گذاشته شده “محبت و دوستی”.

او در ادامه گفت “این بود که در نهایت خجالت و شرم آور است که او را کشته” و به همین دلیل است که او صحبت کردن در رسانه های اجتماعی.

32 ساله نیز نشان داد او تلاش کرده بود با مسائل مربوط به سلامت روان در حدود 10 سال پیش رفتن را از طریق “افسردگی شدید”.

او گفت: در نقاط او بیش از حد در نظر گرفته شده مصرف زندگی خود را.

Gloucester Rugby's Danny Cipriani during the Gallagher Premiership, Semi-final match at Allianz Park, London.
تصویر: Cipriani گفت: او از دست رفته Flack تماس به عنوان او در حال بازی در گالاگر نخست وزیری در زمان

در پایان این ویدئو Cipriani خواستار کسانی که به “نوع” به یک دیگر و می گوید او نمی Flack مرگ به بیهوده باشد.

کلمات او echo an Instagram پست به اشتراک گذاشته شده توسط فلک در ماه دسامبر که به عنوان خوانده شده “در یک جهان که در آن شما می توانید هر چیزی مهربان” و است که به طور گسترده ای استفاده شده است در ادای احترام پس از مرگ او.

Cipriani آخرین مشهور به پرداخت ادای احترام به Flack در همان زمان به عنوان برجسته توجه در اطراف او مورد.

در حالی که او با اشاره به شایعات به تاج و تحت تعقیب سرویس های رسانه های اجتماعی و دیوهای او در فیلم او نیز روشن ساخته است: “من در تلاش نیست برای رفتن در رسانه ها در اینجا, من در تلاش برای رفتن در هر انسانی آن را نه آنها را و ما آن را همه.

“من درک می کنم CPS ساخته شده یک مثال از او اما این تقصیر آنها نیست. اما آن را در جامعه ما ایجاد شده است.”

فلک را مدیریت تیم باید گفت: حمله به اتهامات باعث شده بود او را “قابل توجه پریشانی”, گفت که او در یک “بسیار آسیب پذیر دولت”.

:: هر کسی احساس عاطفی مضطرب یا خودکشی می توانید تماس بگیرید سامریان برای کمک در 116 123 و یا ایمیل [email protected] در انگلستان. در ما تماس سامریان شعبه در منطقه شما و یا 1 (800) 273-TALK.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>