سابق اقدام کری را در سفر به باش کاپیتان التماس کرد که برای کمک به کروناویروس ممکن است هزینه مالیات دهندگان $243,000

وزیر نیروی دریایی توماس Modly گزارش مطبوعات در مورد نیروی دریایی در پاسخ به COVID-19 در پنتاگون در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

لیزا فردینندو | وزارت دفاع

واشنگتن — اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly سفر به گوام که در طی آن او به تمسخر کاپیتان که صدا زنگ در مورد شیوع کروناویروس در آمریکا ناو جنگی ممکن است هزینه مالیات دهندگان $243,000, NBC News در گزارش با استناد به یک نیروی رسمی.

Modly 35-ساعت سفر در Gulfstream 550 آمد و از تصمیم خود برای از بین بردن یو اس اس تئودور روزولت سروان. برت Crozier که نامه شفاعت برای کمک به کاهش گسترش ویروس کشنده در روی عرشه ناو هواپیمابر به بیرون درز شد به رسانه ها.

مدت کوتاهی پس از Modly تعجب به آدرس coronavirus زده خدمه کشتی که مجبور شد برای بارانداز در گوام در میان شیوع به بیرون درز فایل صوتی سخنرانی, ظهور, تحریک خواستار Modly استعفای.

پنتاگون و نیروی دریایی بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

در آدرس تحویل از طریق کشتی بلندگوی Modly دو برابر کردن در تصمیم گیری خود را به بطور منظم احساس Crozier و نام سابق کشتی کاپیتان “ساده لوحانه” و “احمقانه است.” ساعت بعد Modly صادر عذرخواهی به نیروی دریایی است.

“من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث” او نوشت: در یک شنبه بیانیه ای.

یک روز بعد Modly دست در استعفای خود را به وزیر دفاع علامت Esper. Esper نوشت: در یک شنبه بیانیه ای که او تا به حال شنود گذاشته جیمز McPherson, خبرگزاری ارتش به جدید اقدام نیروی دریایی ،

“او استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالا خود را به طوری که یو اس اس تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند حرکت رو به جلو” Esper نوشت: در بیانیه ای. “من عمیق ترین احترام برای هر کسی که در خدمت کشور ما است که مکان خوب بیشتر بالاتر از همه چیز. وزیر Modly بود که امروز و من آرزو می کنم او بهترین است.”

وقتی پرسیده شد که پنج شنبه در سومین نشست خبری که تایید Modly سفر به گوام معاون وزیر دفاع دیوید Norquist توضیح داد که به عنوان یکی از رهبران ارشد “Modly را مجاز به سفر به عنوان مورد نیاز برای دیدن این ماموریت است.”

“من فکر می کنم ما می خواهیم به بسیار مراقب باشید در مورد سیگنالینگ به مردم است که رهبران ارشد نباید در این زمینه و دیدن آنچه در جریان است. من فکر می کنم که آن را بسیار دشوار است اگر شما در همه زمان ها در پنتاگون” Norquist اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>