اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس چپ درب باز به احتمال دولت ایالات متحده در نظر گرفتن سهام در دو قاره را بالا 5G بازیکنان — نوکیا و اریکسون — تا زمانی که وجود دارد هیچ خطر برای امنیت است.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت: در اوایل این ماه که دولت باید با در نظر گرفتن سهام کنترل در نوکیا و اریکسون و یا هر دو به منظور “بلانت” شرکت چینی Huawei “درایو به سلطه” در نسل بعدی شبکه های تلفن همراه شناخته شده به عنوان 5G.

نوکیا و اریکسون از بزرگترین شبکه های سازندگان تجهیزات و رقبای مستقیم به هواوی.

Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا کمیسیون گفت: CNBC جمعه که آن را به “کسب و کار برای پاسخ به اگر آنها برای فروش و یا نه” اما آن را تا به قانونگذاران اروپایی “را به مطمئن شوید که هر خطر ارزیابی شده است.”

“در اینجا در اروپا ما خنثی در مالکیت شما می تواند دولتی یا متعلق به بخش خصوصی آنچه که برای ما مهم است این است که شما به عنوان یک بازار اپراتور که شما یک کسب و کار واقعی در مورد آنچه شما انجام” بازرگانی گفت: CNBC سیلویا عمرو.

“بنابراین شما می دانید من هیچ نقطه خاص اگر دولت ایالات متحده می خواهم به خرید سهام و من نمی دانم اگر سهام در, نوکیا, اریکسون است که برای فروش,” او اضافه شده اساسا ترک درب باز به حرکت می کند.

بروکسل بلژیک – 20 مارس 2019 : کمیسر اروپا در امور رقابت Margrethe بازرگانی ایران به رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در مورد موافقت با گوگل در جستجوی آنلاین تبلیغات در 20 مارس 2019 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

واشنگتن مدعی است که Huawei است که امنیت ملی در خطر ادعا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط دولت چین را به جاسوسی از شهروندان و یا تعطیل کردن شبکه های. Huawei را رد کرده است که این می تواند اتفاق می افتد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و تحت فشار کشور در سراسر جهان به خصوص در اروپا به ممنوعیت Huawei از خود 5G شبکه. انگلستان به مبارزه طلبیده یمن و تصمیم گیری به حدی اجازه می دهد Huawei برای شرکت در این کشور 5G rollout. آلمان است که آینده کشور اروپایی مجموعه به تصمیم گیری در آن است.

ایالات متحده نمی کند و خود را رقیب برای Huawei شده است و تلاش برای کشف کردن چگونه آن را ممکن است به رقابت بپردازند. کنترل ریسک در نوکیا و اریکسون است و یک پیشنهاد.

هر دو شرکت بودند بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

در زمان Barr نظرات اریکسون کاهش یافته است به نظر در حالی که نوکیا گفت: “ما همیشه خوش آمدید منافع سرمایه گذار” در این شرکت است.

اریکسون بزرگترین سهامدار Cevian سرمایه گفت: آمریکا علاقه ای به شرکت فن آوری است که “به وضوح مثبت” برای شرکت در سوئد و سهامداران.

به Christer Gardell, یک شریک مدیریت در Cevian سرمایه به نظر می رسد به بازگشت به آمریکا در مقابله.

“این است که به وضوح بهتر برای سوئد شرکت کارکنان و سهامداران که در آمریکا انجام شده است با اریکسون و نوکیا. هیئت مدیره و مدیریت نیاز به رانندگی و رسیدگی به این سوال با بالاترین اولویت” او گفت: CNBC از طریق ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im