برخی از کشورهای در حال آماده سازی برای سهولت coronavirus محدودیت پس از ثبت پایین در تعداد موارد جدید.

ایتالیا و اسپانیا ثبت نام کرده اند کمترین مرگ روزانه عوارض برای هفته: فرانسه گزارش داد 135 مرگ و میر; اسپانیا 164 شد که کمترین رقم از اواسط ماه مارس و ایتالیا 174 به کمترین میزان خود در دو ماه.

در ایتالیا که تا به حال برخی از ترین های جهان محدودیت های شدید یکی از اولین گام به سوی زندگی عادی می آید امروز با بازگشایی پارک ها و باغ های عمومی است.

A teacher talks to few pupils who are socially distancing preparing in their school in Dortmund
چگونه آلمان است تنظیم به زندگی پست مستند

بیشتر کسب و کار شده اند مجاز به از سرگیری معاملات و مردم اجازه آزادی بیشتری برای حرکت در اطراف شهرها و شهرستانها.

ایتالیا شده است در مستند پس از 10 ماه مارس و با 28,884 مرگ و میر ناشی از آن است که هنوز هم بدترین آمار در اروپا اگر چه در انگلستان به سرعت در حال نزدیک شدن به آن نقطه.

بیش از 210,000 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در اسپانیا اجتماعی فاصله قوانین در محل باقی می ماند اما بسیاری از مردم شده اند قادر به سرمایه گذاری در خارج برای اولین بار پس از مستند آغاز شد در 14 مارس است.

بیشتر از Covid-19

ماسک تبدیل خواهد شد اجباری در حمل و نقل عمومی از امروز.

اسپانیا دهکدهای از دست داد 25,264 مردم به این ویروس.

India's armed forces on Sunday (May 3) took to the skies to thank the country's healthcare workers and emergency services battling the coronavirus pandemic.
هند نیروهای مسلح با تشکر از بهداشت و درمان کشور و کارگران

فرانسه با 24,864 مرگ و میر به تدریج بلند مستند اقدامات از 11 مارس و در حال آماده سازی را در قرنطینه اجباری برای مسافران که می رسند از خارج از انگلیس یا اروپا شنگن باز-منطقه مرزی.

دو هفته نیاز را اعمال می شود به تمام تازه واردان که آیا آنها فرانسوی و یا خارجی به عنوان بخشی از یک لایحه که گسترش در این کشور وضعیت اضطراری تا 24 جولای.

دولت فرانسه سخنگوی Sibeth نادی گفت: یک لیست “کشورهای در معرض خطر” را به زودی صادر می شود بدون دادن جزئیات.

The Christ the Redeemer statue is seen illuminated wearing a face mask calling society to wear them to prevent the spread of the novel coronavirus in Rio de Janeiro, Brazil on May 03, 2020
تصویر: The Christ the Redeemer statue روشن شده است ‘پوشیدن یک ماسک صورت’ در برزیل

در نیوزیلند وجود دارد صفر در موارد جدید ثبت شده در یک دوره 24 ساعته برای اولین بار در هفته با تعداد موارد تایید شده باقی مانده در 1,137. بیست نفر کشته شده اند.

کشور خود را آغاز کرد مستند در 16 مارس با هدف بلند پروازانه از بین بردن این ویروس و در حالی که چندین اجتماعی محدودیت در محل باقی می ماند بسیاری از مردم هنوز هم به کار و تحصیل از خانه برخی از فعالیت های اقتصادی از سر گرفته شده است.

توجه است که با توجه به یک ترانس تاسمان “حباب” که اجازه می دهد جنبش مردم بین نیوزیلند و استرالیا که تا به حال در مورد 6,800 عفونت و 95 مرگ و میر.

Mayor of Manaus , Arthur Virgílio Neto in office
برزیل شهردار می خواهد گرتا Thunberg کمک

در سراسر جهان:

  • یورواستار می گوید همه مسافران آن باید پوشیدن ماسک صورت از امروز در هر دو قطار و ایستگاه های. مسافران بدون ماسک می تواند مسافرتی
  • بلژیک شروع فاز اول پایان این مستند وجود دارد
  • در افغانستان در کابل یک سوم از 500 نفر به صورت تصادفی آزمایش نشان داده شد به این ویروس
  • هند مستند تمدید شده است به 17 مارس اما برخی از تسهیلات اعمال می شود از امروز. ترین سفر باقی مانده است ممنوع و مدارس, هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید, سینما و مکان های عبادت بسته هستند
  • روسیه تقریبا 135,000 تایید موارد با مرگ و میر 1,280 به عنوان نگرانی رشد می کند که بیمارستان ها در مسکو می تواند ضعف
  • ژاپن با حدود 15000 عفونت و بیش از 500 مرگ است انتظار می رود به گسترش آن وضعیت اضطراری در این هفته اگر چه برخی از محدودیت در فعالیت های اقتصادی می تواند آرام و پارک بازگشایی شد
  • تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان را تصویب کرده است 3.5 میلیون تقریبا 250,000 مرگ و میر
Burley and Hancock

این هفته کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de