اتحادیه اروپا را نزدیک مرزهای خارجی برای 30 روز به آهسته coronavirus همه گیر

اتحادیه اروپا و کشورهای عضو توافق کردند که روز شنبه به اتحادیه اروپا مرزهای خارجی برای بسیاری از افراد از کشورهای دیگر برای 30 روز در نمایشی جدید در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اعلام کرد که برنامه ریزی تعطیلات عظیم اتحادیه مرزهای خارجی در یک کنفرانس مطبوعاتی.

جنبش مردم در داخل اتحادیه اروپا با 27 عضو سازمان ملل هنوز هم اجازه داده شود تحت محدودیت.

Ursula von der Leyen رئیس کمیسیون اروپا گفت: در پادشاهی متحده است نه اعمال محدودیت به مرزهای خارجی حتی اگر آن دعوت شده بود به انجام این کار.

سفر از محدودیت های ناشی از شروع به محض این که دولت فردی را لازم اقدامات داخلی با آلمان انتظار می رود برای انجام این کار تا پایان روز سه شنبه.

این محدودیت ها اعمال می شود و نه به کادر پزشکی و داروها و نه کالا.

“این اتحادیه و کشورهای عضو آن را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد گفت:” رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

میشل گفت: اتحادیه اروپا به ترتیب برای بازگشت از شهروندان کشورهای عضو.

Ursula von der Leyen رئیس کمیسیون اروپا گفت: در پادشاهی متحده است نه اعمال محدودیت به مرزهای خارجی حتی اگر آن دعوت شده بود به انجام این کار.

اتحادیه اروپا اقتصادی و سیاسی اتحادیه از بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا فرانسه, آلمان, ایتالیا, ایرلند, بنلوکس ملل اتریش, یونان, لهستان, مجارستان, رومانی, بلغارستان, جمهوری چک, اسلواکی, استونی, لتونی, لیتوانی و همه Scandavian کشورها به جز نروژ است.

بریتانیا قبلا بود یک عضو اتحادیه اروپا قبل از Brexit. سوئیس یکی دیگر آشکار غیر عضو نیز بیشتر از سابق جزء کشورهای کمونیست یوگسلاوی به غیر از کرواسی و اسلوونی.

در دوشنبه, کانادا, نخست وزیر, جاستین ترودو گفت: “بسته شدن ملت خود را به مرزهای خارجی با عمده استثنا از شهروندان ایالات متحده.

همچنین روز دوشنبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دستور داد مردم در این کشور به ماندن در خانه به مدت 15 روز به جز نیازهای ضروری.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان باعث می شود یک بیانیه مطبوعاتی در گسترش این کروناویروس جدید COVID-19 در صدارت در برلین در 17 مارس سال 2020 است.

جان MacDougall | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>