سهام اروپا در اسلاید 2.9% به عنوان شیوع کروناویروس به بیشتر کشورهای

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت بیشتر در روز پنج شنبه به عنوان گسترش سریع coronavirus همچنان به تسلط بر احساسات بازار است.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافت و تقریبا 3 درصد در اوایل بعد از ظهر تجارت با سفر و اوقات فراغت سهام ياوه 4.7% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس معامله می شوند به شدت در قرمز.

گسترش coronavirus — که در حال حاضر آلوده بیش از 81,000 نفر کشته و بیش از 2700 — همچنان به سر و صدا بازار و سیاست گذاران در سراسر جهان است.

کشورهای اروپایی استونی و دانمارک هر دو گزارش اول خود را تایید موارد coronavirus صبح روز پنجشنبه در حالی که انگلستان نیز گزارش دو مورد.

این می آید به عنوان ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 433 جدید مورد تأیید و 29 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 26. کره جنوبی که در آن وجود دارد دومین شیوع پس از چین, تایید افزایش 505 بیشتر موارد در پنجشنبه آوردن این کشور در مجموع به 1,766.

در ژاپن دارای آزمایش مثبت برای ویروس برای بار دوم. آسیا و اقیانوس آرام در بازار عمدتا کاهش یافته و در بعد از ظهر پنجشنبه تجارت است.

در ضمن در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس را مسئول ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس.

در اروپا توجه باقی می ماند متمرکز بر تشدید موارد در ایتالیا; 424 نفر را به ویروس (تا از اولیه سه نفر روز جمعه گذشته) و 12 نفر کشته شده اند. اگر چه اکثر موارد باقی می ماند متمرکز در شمال این ویروس در حال حاضر به یک تعداد انگشت شماری از مناطق دیگر و تا آنجا در جنوب Puglia و سیسیل. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده می تواند با در نظر گرفتن محدود کردن سفر به ایتالیا و کره جنوبی, اما نمی خواهد انجام این کار نشده است.

آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: کشور در آغاز یک بیماری کروناویروس جدید موارد فنر که دیگر می توان به این ویروس را از منبع اصلی در چین است.

اقتصادی منطقه یورو احساسات در ماه فوریه در آمد در 103.5 از 102.6 در ژانویه و ضرب و شتم اجماع انتظارات برای خواندن 102.2, در حالی که ضریب اطمینان مصرف کننده در آمد در -6.6 از -8.1 در ماه ژانویه است. وام دهی بانک ها به منطقه یورو کسب و کار بدون تغییر باقی مانده است در ماه ژانویه با توجه به بانک مرکزی اروپا (ECB).

درآمد در تمرکز

استاندارد چارترد ارسال شده 46 درصد افزایش در سود سالیانه در روز پنج شنبه اما هشدار داد که coronavirus خواهد پیشرفت کند نسبت به آن 10% صدای موج (بازگشت ملموس سهام) هدف است. انگلیسی وام سهام سقوط کرد 4.4% در اوایل بعد از ظهر.

WPP سهام سقوط 14.8 درصد به پایین Stoxx 600 پس از بزرگترین شرکت تبلیغاتی شاهد یک رکود در سه ماهه چهارم فروش و پیش بینی صاف 2020 در حالی که easyJet کاهش یافته است 10.5% به عنوان شرکت های هواپیمایی همچنان با چکش توسط شیوع کروناویروس.

Hikma داروسازی سهام صعود 4.3% باک به روند رو به پایین در سراسر اروپا معیار پس از London-شرکت ذکر شده ضرب و شتم 2019 سود انتظارات در پشت داروهای جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>