سهام اروپا در تجمع امید اقدامات محرک اقتصادی برای کاهش coronavirus تاثیر

بازارهای اروپایی باز به شدت بالاتر دوشنبه به عنوان تمایلات سرمایه گذار افزایش است با وعده های هماهنگ جهانی سیاست های پولی در پاسخ به کاهش تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس.

پان-شاخص Stoxx 600 صعود 2.1% در اوایل تجارت با نفت و گاز سهام اضافه کردن 2.9% منجر به دستاوردهای به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس وارد قلمرو مثبت.

امیدوار است در حال افزایش است که بانک مرکزی می تواند در معرفی اقدامات محرک اقتصادی برای کاهش تاثیر شیوع بیماری در اقتصاد جهانی است. کسانی که می آیند در میان یک افزایش شدید در coronavirus موارد خارج از چین از جمله در ایالات متحده و اروپا است.

در مجموع وجود دارد که در حال حاضر بیش از 87,000 موارد این ویروس تایید شده در سطح جهان و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر. ایالات متحده در گزارش دوم خود را از مرگ ناشی از ویروس و نیویورک گزارش داد که اولین مورد در روز یکشنبه ،

بازارهای جهانی سهام شاهد تلفات سنگین هفته گذشته تجربه بدترین کاهش از بحران مالی 2008 و اما راه انداخت و به تلاش برای دوباره بجای اول برگشتن در این هفته از آن پایین. وجود خواهد داشت مکث برای فکر به عنوان آخرین تولید چین داده ها را برای ماه فوریه با این حال در آمد بسیار بدتر از حد انتظار است. خصوصی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد که نشان داد فعالیت کارخانه در چین افتادن به پایین ترین رکورد در ماه فوریه است.

این اطلاعات پس از اداره ملی آمار, آمار و ارقام منتشر شده در روز شنبه نشان داد رسمی مدیران خرید شاخص (شاخص مدیران خرید) کاهش یافت و به 35.7 در ماه فوریه به پایین ترین سطح ثبت شده با توجه به رویترز — در مقایسه با خواندن 50.0 در ماه ژانویه است. 50 نقطه در سطح مدیران خرید بخش خوانش جدا رشد از انقباض.

وجود دارد نصب گمانه زنی که بانک مرکزی می تواند مداخله برای تحریک اقتصاد برای کاهش تاثیر مالی از coronavirus. روز جمعه ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت که کوروناویروس “به شمار تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” و بانک فدرال خواهد بود “استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

در خبری دیگر انگلستان و اتحادیه اروپا را به آغاز دور اول پست-Brexit ایران در روز دوشنبه ، وزرای اتحادیه اروپا گفته اند که آنها آماده هستند برای ارائه یک “قابل توجهی بلند پروازانه و گسترده مشارکت” به U. K در حالی که دولت در لندن گفت: “که جامع توافقنامه تجارت آزاد باید در هسته خود” در مذاکرات آینده.

اطلاعات منتشر شده از اروپا در روز دوشنبه شامل طیف وسیعی از تولید PMIs برای فوریه.

— CNBC Eustace هوانگ کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>