سهام اروپا رشد پیدا کردند در روز جمعه در یک فرار جلسه پس از بدترین فروش را در تاریخ به عنوان سریع گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تسلط تمایلات سرمایه گذار.

پان-شاخص Stoxx 600 صعود 7.5% در طول بعد از ظهر و تجارت با منابع اولیه تا 11.4 درصد خودرو تا 11.1% و آب و برق تا 10.7% به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس معامله شد بصورتی پایدار و محکم در قلمرو مثبت.

اروپا معیار حال سقوط 11 درصد در روز پنج شنبه به رکورد بزرگترین آن یک روز از دست دادن همیشه به عنوان بازار در واکنش به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام محدودیت های مسافرتی اروپایی از منطقه شنگن و بانک مرکزی اروپا تصمیم به کاهش نرخ بهره.

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 128,000 مردم در سراسر جهان با 4,720 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا همچنان بدترین نهفته کشور در اروپا است و در حال حاضر رو به کل خاموش شدن با موارد بیش از 15000 و 1,016 مرگ و میر تایید کرد که از 6 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

سوئیس تشخیص غول روشه روز جمعه اعلام کرد که آن را دریافت کرده اضطراری مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای coronavirus آزمون.

سهام در آسیا و اقیانوسیه معامله شدید در بعد از ظهر جمعه با استرالیا سهام صحنه دراماتیک 4.42% باز گشت پس از سقوط بیش از 8% در آن جلسه پایین.

Stateside وال استریت یک شبه دچار بدترین حالت آن فروش پس از “جمعه سیاه” سقوط از سال 1987 با داو کاهش 2,352.6 امتیاز و یا 9.99% و S&P 500 غلت 9.5% برای پیوستن به داو در بازار داشته باشد. های آتی سهام ایالات متحده با اشاره به دستاوردهای بیش از 700 امتیاز برای داو در روز جمعه باز است.

در اروپا و انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: تا به 10000 نفر در انگلستان ممکن است آلوده با ویروس در حالی که BT تایید کرد که خود را مدیر عامل شرکت فیلیپ Jansen تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

اتحادیه اروپا تنظیم کننده های بانکی را با تاخیر در این سال, بانکداری, تست استرس و کاهش سرمایه قوانین برای تشویق وام دهندگان نه به خاموش کردن لوله ها به منطقه یورو اقتصاد بیمار از این بیماری همه گیر خرید اینترنتی.

بزرگترین محرک

لوفت هانزا ایر فرانس کی ال ام, Poste Italiane, Recordati و Prysmian همه اضافه شده بیش از 21 درصد در میان یک بازار گسترده تر تجدید حیات.

ایتالیا لئوناردو شروع به پریدن کرد 18.5 درصد اعلام کرد انتظار می رود افزایش در رایگان جریان نقدی عملیاتی و اهداف سرمایه گذاری تا 700 میلیون یورو ($782.4 میلیون).

Wirecard سهام به دست آورد 15.2% آلمانی پرداخت شرکت گفت: ممیزی مستقل هیچ دستکاری در صورتهای مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de