سهام اروپا در پست اول خود را ماهانه قطره از ماه مارس; نوکیا تا 13 درصد

بازارهای سهام اروپا بسته کردن ماه در قلمرو منفی جمعه به عنوان سرمایه گذاران نظارت درآمد شرکت ها و داده های اقتصادی است.

پان-شاخص Stoxx 600 بسته در حدود 0.6% موقت ارسال اول آن ماه-به روزترین رها در چهار ماه.

شرکت های هواپیمایی و مسافرتی مربوط به سهام شد برخی از بدترین نهفته اجزای آبی تراشه شاخص با easyJet سقوط 22 درصد و شرکت هواپیمایی پدر و مادر IAG پایین 20% در ماه ژوئن. هر دو سهام خود را به حال بدترین ماه از مارس.

اقتصاد منطقه یورو قرارداد با 12.1 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با سه ماه اول سال با توجه به داده های اولیه از منطقه آمار ،

روز جمعه خواندن است که کمترین میزان از سوابق در سال 1995 آغاز شد. در فرانسه این آمار گفت که تولید ناخالص داخلی کاهش 13.8 درصد در سه ماهه دوم سال کمی بهتر از تخمین می زند اما هنوز هم در بدترین شرایط رکورد. روز پنج شنبه در مرکز آمار آلمان اعلام کرد اقتصاد آلمان قرارداد با 10.1 درصد در سه ماهه دوم — بدترین خواندن از پرونده آغاز شد و در سال 1970. BNP Paribas گزارش درآمد خالص قطره در حدود 7 درصد برای سه ماهه دوم در مقایسه با مدت مشابه سال پیش. این بانک فرانسوی با تجربه بالاتر حجم معاملات و ضرب و شتم بازار انتظارات است. سهام افزایش 4 درصد در اوایل معاملات.

نوکیا چراغ دستاوردهای سراسر اروپا تا بیش از 10% پس از ضرب و شتم سود انتظارات در سه ماهه دوم. مدیر عامل شرکت گفت که این شرکت شاهد بتن midterm فرصت در پشت ژئوپولیتیک روند.

UBI Banca دیدم بزرگترین جهش در اوایل معاملات میان بانکی سهام تا بیش از 5 درصد است. واکنش زیر خبری که Intesa Sanpaolo امن است 90.2% از آن هدف سهم در یک پیشنهاد برای سابق است.

درآمد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر