سهام اروپا در تمدید تاریخی هفته از ضرر و زیان در صبح روز جمعه به عنوان coronavirus شیوع همچنان به کوبیدن بازارهای جهانی به اصلاح خاک.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافت 3 ٪ در اوایل تجارت, سفر و اوقات فراغت سهام انداختن 3.5 درصد منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به شدت به قرمز است.

شاخص های سهام اروپا وارد اصلاح خاک در روز پنج شنبه کاهش 10% پایین تر از رکورد دیده می شود در فوریه. 19 سال گذشته به عنوان گسترش سریع coronavirus فراتر از چین باعث بازارهای جهانی به nosedive.

هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام در بازار نیز کاهش یافته است به اصلاح خاک در حالی که stateside داو فرو 1200 نقطه در پنجشنبه بزرگترین آن روز نقطه قطره تا کنون. S&P 500 و Nasdaq هر زمان فقط شش روز به سقوط از بالاترین رکورد به اصلاح خاک.

جهانی سهام مجموعه خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی در سال 2008 با جهانی MSCI ACWI شاخص پایین 9%, در حالی که Stoxx 600 است که با آن بدترین هفته از اکتبر 2008.

به عنوان پنج شنبه, چین تایید کرده بود 78,824 موارد و 2,788 مرگ و میر در حالی که کره جنوبی تایید اضافی 256 موارد را به کل آن به 2,022 دفاع کند گرفته شد. اولین موارد در حال حاضر گزارش شده در نیوزیلند و نیجریه.

در خبری دیگر بریتانیا مجموعه ای سرد تن خود را برای مذاکرات با اتحادیه اروپا را تهدید به راه رفتن دور از مذاکرات برای توافقنامه تجارت آزاد اگر پیشرفت قابل توجهی ساخته نشده است در ماه ژوئن.

در اخبار شرکت Thyssenkrupp موافقت با فروش آن آسانسور بخش به یک کنسرسیوم از ظهور Cinven و آلمان دستمال بنیاد در یک 17.2 میلیارد یورو معادل 18.7 میلیارد دلار) معامله این شرکت اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه. Thyssenkrupp سهام 0.6% در اوایل تجارت است.

سهام در حال حرکت

رولز-رویس تنها سهام ارائه هر گونه دستاوردهای قابل توجهی در جمعه نوردی 4.8% پس از قوی گزارش درآمد.

بریتیش ایرویز پدر و مادر IAG سقوط 6.4% پس از هشدار از یک انتظار ضربه به درآمد از شیوع کروناویروس.

بلژیک تحقیقات دارویی شرکت گالاپاگوس فرو 9.5% در حالی که Altice اروپا تضعیف 8 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im