بازارهای سهام اروپا 4 درصد و وارد اصلاح خاک در میان نگرانی از شیوع کروناویروس

شاخص های سهام اروپا تضعیف به اصلاح خاک در روز پنج شنبه به عنوان گسترش سریع coronavirus وزن به شدت بر احساسات بازار است.

پان-شاخص Stoxx 600 سقوط 4% و رسما وارد اصلاح خاک آن را به عنوان بیش از 10 درصد از آن رکورد بریده شده در فوریه. 19 سال گذشته است. آلمان داخ و ایتالیا FTSE MIB نیز هر دو در اصلاح خاک.

گسترش coronavirus — که در حال حاضر آلوده بیش از 81,000 نفر کشته و بیش از 2700 — همچنان به سر و صدا بازار و سیاست گذاران در سراسر جهان است.

کشورهای اروپایی استونی و دانمارک هر دو گزارش اول خود را تایید موارد coronavirus صبح روز پنجشنبه در حالی که انگلستان نیز گزارش دو مورد. این می آید به عنوان ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 433 جدید موارد تایید شده در کشور و 29 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 26.

در وال استریت سهام شیرجه با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 500 امتیاز به عنوان معامله گران هضم آخرین اخبار در اطراف coronavirus. S&P 500 و Nasdaq شاخص نیز بصورتی پایدار و محکم در قرمز.

در داده های جبهه اقتصادی منطقه یورو احساسات در ماه فوریه در آمد در 103.5 از 102.6 در ژانویه و ضرب و شتم اجماع انتظارات برای خواندن 102.2, در حالی که ضریب اطمینان مصرف کننده در آمد در -6.6 از -8.1 در ماه ژانویه است. وام دهی بانک ها به منطقه یورو کسب و کار بدون تغییر باقی مانده است در ماه ژانویه با توجه به بانک مرکزی اروپا (ECB).

درآمد در تمرکز

استاندارد چارترد ارسال شده 46 درصد افزایش در سود سالیانه در روز پنج شنبه اما هشدار داد که coronavirus خواهد پیشرفت کند نسبت به آن 10% صدای موج (بازگشت ملموس سهام) هدف است. انگلیسی وام سهام کاهش یافت و در حدود 4% می باشد.

WPP سهام سقوط نزدیک به 17 درصد به پایین Stoxx 600 پس از بزرگترین شرکت تبلیغاتی شاهد یک رکود در سه ماهه چهارم فروش و پیش بینی صاف 2020.

برخلاف روند بود Hikma دارویی که سهام صعود 4% پس از London-شرکت ذکر شده ضرب و شتم 2019 سود انتظارات در پشت داروهای جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>