بازارهای سهام اروپا 12 درصد در هفته به عنوان coronavirus مدتها بازارهای

سهام اروپا در تمدید تاریخی هفته از ضرر و زیان در روز جمعه به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به کوبیدن بازارهای جهانی به اصلاح خاک.

پان-شاخص Stoxx 600 بسته 3.8 درصد کاهش به بازارهای سراسر جهان چهار. این معیار از دست داده و حدود 12.7% برای هفته بدترین حالت آن از اکتبر سال 2008 در اوج بحران مالی جهانی.

منابع اولیه کاهش یافته است 4.6% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس معامله می شوند به شدت در قرمز. بریتانیا FTSE 100 از دست 3.7% در روز جمعه شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص پایین بود 4 درصد و آلمان داخ 4.5% افت پیدا کرد.

شاخص های سهام اروپا وارد اصلاح خاک در روز پنج شنبه کاهش 10% پایین تر از رکورد دیده می شود در فوریه. 19 سال گذشته به عنوان گسترش سریع coronavirus فراتر از چین باعث بازارهای جهانی به nosedive.

هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام در بازار نیز کاهش یافته است به اصلاح خاک در حالی که stateside داو سقوط یکی دیگر از 1000 امتیاز در روز جمعه. S&P 500 و Nasdaq هر زمان فقط شش روز به سقوط از بالاترین رکورد به اصلاح خاک.

جهانی سهام نیز مجموعه خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی در سال 2008 با جهانی MSCI ACWI اول را 9 درصد.

بازار در اروپا در روز جمعه وجود دارد بیش از 83,700 تایید موارد coronavirus در سطح جهان با مرگ و میر حداقل 2,859. اولین موارد گزارش شده در روز جمعه در آذربایجان, بلاروس, لیتوانی مکزیک نیوزیلند و نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا.

در اخبار شرکت Thyssenkrupp موافقت با فروش آن آسانسور بخش به یک کنسرسیوم از ظهور Cinven و آلمان دستمال بنیاد در یک 17.2 میلیارد یورو معادل 18.7 میلیارد دلار) معامله این شرکت اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه.

Thyssenkrupp سهام صعود کرد اما در ابتدا کاهش یافته است 5.6% در بعد از ظهر و تجارت پس از مارتینا مدیر عامل مقرر نگذاشته فوق العاده ای سود سهام و گفت: درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به بازسازی و یا فروش های باقی مانده کسب و کار.

سهام در حال حرکت

رولز-رویس به بالاترین سطح خود نمایشی از سهام فردی در Stoxx 600 روز جمعه صعود 4 درصد پس از یک قوی گزارش درآمد.

بریتیش ایرویز پدر و مادر IAG تضعیف 9% پس از هشدار از یک انتظار ضربه به درآمد از شیوع کروناویروس.

در پایین اروپایی معیار Argenx 7 درصد سقوط کرد و Lagardere تضعیف 9.2% پس از آن کامل نتایج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>