بازارهای اروپایی ارسال شده بدترین روز رها در تاریخ روز پنج شنبه به عنوان واکنش سرمایه گذاران به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اعمال محدودیت در سفر به آمریکا از اروپا و بانک مرکزی اروپا تصمیم به کاهش نرخ بهره.

پان-شاخص Stoxx 600 بود کاهش یافت 11 درصد نزدیک با سفر و اوقات فراغت سهام غرق شدن 12.8% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام ممنوعیت سفر اروپایی.

انگلستان FTSE 100 از دست 9.8% فرانسه را CAC 40 ریختن 12.3 درصد و آلمان داخ کاهش 12.2%. سهام ایتالیایی به پایان رسید نزدیک به 17 درصد کاهش, که همچنین بدترین تنها-بعد از دست دادن برای FTSE MIB.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده را به حالت تعلیق در تمام سفر از 26 کشور اروپایی به آمریکا برای 30 روز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. قوانین جدید را به اثر در شب جمعه. این اقدامات را تحت تاثیر قرار سازمان ملل در اروپا که بخشی از ویزا شنگن منطقه است. انگلستان و ایرلند معاف از محدودیت به عنوان شهروندان آمریکایی که تحت غربالگری ویروس.

“این محدودیت ها تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سرزنش اروپا برای عدم مصرف کافی اقدام به کنترل گسترش ویروس; ایتالیا بدترین آمار کشور در خارج از چین و در سراسر کشور مستند همچنان وجود دارد.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه. وجود دارد حداقل 120,000 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان و حداقل 4,717 که مردم در سراسر جهان است.

بانک مرکزی اروپا تصمیم گرفت روز شنبه به کاهش نرخ بهره با وجود انتظارات بازار برای کاهش میان مداوم شیوع کروناویروس که نا امید بازار و عمیقتر جلسه در حال حاضر ضرر و زیان قابل توجهی. تحلیلگران انتظار داشتند از 10 بر اساس نقطه برش.

بانک مرکزی هم اعلام اقدامات برای حمایت از وام بانکی و گسترش آن سیاست تسهیل کمی (QE) برنامه 120 میلیارد یورو ($135.28 میلیارد دلار).

بزرگترین بازنده

Dufry سهام کاهش یافت 41% پس از سوئیس, سفر, خرده فروش صادر راهنمایی نگرانی بیش از تاثیر coronavirus در حالی که Tullow Oil فرو 31 درصد به قیمت نفت همچنان به رنج می برند نگرانی بیش از یک جنگ قیمت بین اوپک و روسیه است.

مخابراتی شرکت Altice اروپا کاهش یافت و 21 درصد در طول بعد از ظهر و تجارت, انگلیسی, خرده فروش WH Smith همچنین ریختن 21 درصد به عنوان coronavirus شروع به آمار فروش آن در فرودگاه ها ،

انگلیسی, سینما اپراتور Cineworld حفره حفره بیش از 24 درصد پس از هشدار روز پنج شنبه که می تواند نقض بدهی های موجود خود را ترتیبات اگر تاثیر coronavirus بیش از چند ماه آینده می رسد بدترین سناریو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de