سهام اروپا نزدیک 3 درصد پایین تر به عنوان سرمایه گذاران وزن اقتصادی تاثیر ویروس; سهام نفت سقوط 6%

بازارهای اروپایی بسته پایین تر در چهارشنبه وزن با ترس بیش از این آسیب به اقتصاد جهانی با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پان-شاخص Stoxx 600 بسته بیش از 3 درصد کاهش موقت با نفت و گاز سهام غلت حدود 6 درصد منجر به ضرر و زیان در پشت کاهش قیمت نفت که همه بخش ها و عمده تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به قلمرو منفی.

اعتماد به نفس در میان سرمایه گذاران بیشتر آمار روز سه شنبه پس از صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهانی در سال 2020 خواهد شد به احتمال زیاد رنج می برند بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ در سال جاری با توجه به تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3 درصد در سال 2020 است. در مقابل, در ماه ژانویه آن را پیش بینی کرده بود جهانی تولید ناخالص داخلی گسترش 3.3 درصد برای این سال است.

ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه گفت که آن را به تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که بررسی های آژانس پاسخ به Covid-19 گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: آژانس بین المللی بهداشت اشتباهات که “باعث مرگ بسیار” به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

سیاسی جهانی و رهبران کسب و کار از سازمان ملل متحد و دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت آمار در حال حرکت است. اشاره به این حادثه تلخ در پاسخ خواستار وحدت و همبستگی و گفت که در حال حاضر زمان برای کاهش منابع در مبارزه با کروناویروس.

بازارهای سهام ایالات متحده نیز کاهش یافت و با میانگین صنعتی داو جونز کشویی نزدیک به 600 امتیاز در میان گسترده فروش در بازار.

وجود داشته است امیدوار است که در اروپا زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت زودی به عنوان کشورهای مختلف را آغاز کرده اند به طور آزمایشی محدودیت در زندگی و کسب و کار است که فلج اقتصاد در طول بیماری همه گیر.

اسپانیا بازگشایی برخی از سایت های ساخت و ساز و صنایع تولیدی دوشنبه, ایتالیا اجازه داده است برخی از نقاط کشور برای بازگشایی کتابفروشیها و مغازه های ثابت و همچنین مغازه های فروش لباس کودکان, در روز سه شنبه. دانمارک است که با توجه به بازگشایی مدارس ابتدایی و مهد کودک ها در روز چهارشنبه.

کشورهای دیگر مانند انگلستان و فرانسه در همین حال به دنبال گسترش مستند اقدامات به اوایل ممکن است.

خدمات تحویل غذا در میان برترین سهام فردی هنرمندان در روز چهارشنبه. آلمانی غذا کیت شرکت Hellofresh صعود تقریبا 6 ٪ در حالی که همتای بریتانیایی Ocado به دست آورده بیش از 4 درصد.

در انتهای دیگر از معیار های انگلیسی سینما اپراتور Cineworld ریختن تقریبا 22 ٪ در حالی که ملک تجاری شرکت Hammerson شیرجه نزدیک به 17 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>