بازارهای اروپایی معامله کمی پایین تر در پی ادامه نگرانی ها در اطراف شیوع کروناویروس در چین است.

پان-شاخص Stoxx 600 تضعیف 0.3% در اوایل معاملات با سفر و اوقات فراغت سهام ریختن 0.7% منجر به ضرر و زیان به عنوان مهمترین بخش و اصلی تضعیف ثبات نسبی بازار بورس به قلمرو منفی.

بازارهای سهام آسیا کاهش یافته و در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت تاثیر اقتصادی چین coronavirus بیماری همه گیر.

ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری تا به حال در حال حاضر رسیده 908 در سرزمین اصلی چین با 97 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه. تعداد کل تایید عفونت در سراسر چین آمار 40,171, مقامات گفت.

چین منتشر شد ژانویه آن مربوط به تورم روز دوشنبه با شاخص قیمت تولید کننده 0.1% و قیمت مصرف کننده افزایش 5.4% در سال در سال. افزایش قیمت مصرف کننده در بالاترین سطح خود از اکتبر سال 2011 به گزارش رویترز،.

کارخانه های چینی بودند با توجه به راه اندازی مجدد محل کار در روز دوشنبه پس از سال جدید قمری, تعطیلات, اما بسیاری از انتظار می رود بسته باقی بماند دیگر به عنوان مقامات کار حاوی ویروس است.

در اروپا و آرا هنوز در حال شمارش پس از ایرلند برگزار می شود انتخابات پارلمانی این آخر هفته اما نتایج اولیه نقطه به هیچ آشکار اکثریت برای هر یک از کشور های اصلی احزاب است. رویترز گزارش روز دوشنبه که Sinn Fein, Fianna موفق و خوب Gael به نظر می رسد از نزدیک در موقت, نظر سنجی با Sinn Fein مصرف اندک منجر شود.

در شرکت ها, اخبار, روزنامه آلمانی, Handelsblatt, گزارش روز یکشنبه که خودروساز آلمانی دایملر برنامه ریزی برای کاهش تا 15000 شغل به عنوان آن تشدید اقدامات کاهش هزینه.

در جای دیگر شرایط آب و هوایی شدید ناشی از طوفان Ciara منجر به لغو صدها پرواز و خدمات راه آهن و مسابقات ورزشی در سراسر انگلستان و اروپای شمالی در روز یکشنبه. شرکت های انرژی گفت: صدها هزار نفر از خانه از دست داده و قدرت در طول طوفان بی سی گزارش روز دوشنبه.

سهام در حال حرکت

NMC بهداشت لندن ذکر شده سهام شروع به پریدن کرد 6.8% منجر به Stoxx 600 پس از اعلام آن را دریافت کرده بود دو مقدماتی روش های از شرکت های سهامی خصوصی و دو نفر دیگر سرمایه گذاران عمده بودند تحت بررسی برای نادرست آشکار است.

Exor سهام صعود 4.1 درصد در اوایل تجارت پس از, ایتالیایی, گروه سرمایه گذاری نشان داد مذاکرات به فروش آن reinsurer PartnerRe.

در انتهای دیگر از معیار انگلستان مهمان نوازی شرکت Whitbread تضعیف 2.3% در حالی که ابزار Centrica ریختن 2 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de