بازارهای اروپایی تنظیم شده به صورت پایین باز; coronavirus درآمد در تمرکز

بازارهای اروپایی در حال تنظیم برای باز کردن کمی پایین تر در صبح روز پنج شنبه به چین coronavirus اپیدمی همچنان تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران است.

FTSE است که انتظار می رود برای باز کردن 23 امتیاز پایین تر در 7,511 در حالی که CAC دیده می شود 4 امتیاز کمتر در 6,100 و آلمان داخ مجموعه ای برای باز کردن 18 امتیاز در 13,731 با توجه به IG.

سهام اروپا بسیج به اوج جدید روز چهارشنبه به عنوان لوکس سهام برداشته شد توسط یک کاهش در تعداد جدید کروناویروس موارد گزارش شده در چین از روز قبل است.

اما مرگ و میر و تعداد موارد جدید ثبت شده در استان هوبی, این منطقه در مرکز شیوع این بیماری در چین به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه با توجه به ارقام محلی و مقامات بهداشتی.

این منطقه گزارش شده اضافی 242 مرگ و میر و 14,840 موارد جدید برای فوریه 12, آوردن تعداد افرادی که فوت کرده اند در میان این شیوع به 1,310. تعداد موارد جدید رز به طور چشمگیری پس از استان تغییر روش خود را از گزارش موارد است. استان گفت آن است که شروع به “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آمار و ارقام خود را و که 13,332 جدید موارد زیر می گیرند که طبقه بندی.

سرمایه گذاران در حال نظارت بر وضعیت و پتانسیل آن اثر در هر دو چینی و اقتصاد جهانی.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت CNBC در روز چهارشنبه سویه جدیدی از کروناویروس شد “به وضوح بیشتر تاثیرگذار” در اقتصاد جهان از 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

شیوع بیماری منجر به بسته شدن کارخانه های چینی و کسب و کار و در نتیجه افزایش تقاضا برای وام های کسب و کار. عمده جهانی در خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین در حالی که حوادث در سراسر جهان از جمله بارسلونا کنگره جهانی موبایل, لغو شده اند, برای جلوگیری از گسترش ویروس از.

سیاست گذاران چینی در نظر گرفتن مراحل را برای به حداقل رساندن شوک چین به اقتصاد داخلی. این کشور در بانک مرکزی هفته گذشته اعلام کرد که آن را به سهولت سیاست های پولی در حالی که دولت چین نورد مالیاتی دستورالعمل در روز سه شنبه برای کمک به کاهش فشار مالی در بخش های کلیدی.

بازارهای سهام آسیا نیز با کاهش کمتر در روز پنج شنبه در بازگشت از ترقی در هوبئی استان coronavirus موارد با ژاپن Nikkei, هانگ سنگ در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین در شانگهای و شنزن کامپوزیت تمام معاملات در محدوده منفی.

در اروپا, نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است برای تغییر شکل دولت او روز پنج شنبه به انگلستان forges آینده ای برای خود در خارج از اتحادیه اروپا است.

سیاست همچنان در تمرکز در ایرلند که در آن قانونگذاران در حال کار به مذاکره دولت جدید پس از هیچ حزب سیاسی موفق به امن یک اکثریت در این کشور انتخابات آخر هفته گذشته.

اطلاعات جدید از انگلستان سلطنتی موسسه اجاره نقشه برداران در روز پنج شنبه نشان داد که مجلس افزایش قیمت را برای اولین بار از جولای 2018 در ماه گذشته.

درآمد نیز خواهد شد یک نقطه کانونی برای سرمایه گذاران اروپایی در روز پنج شنبه با ایرباس, Commerzbank و Pernod Ricard میان شرکت های مجموعه به انتشار نتایج مالی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>