سهام اروپا انتظار می رود به دوباره بجای اول برگشتن در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر گسترش coronavirus و اثر آن بر اقتصاد جهانی است.

FTSE 100 تنظیم شده است برای باز کردن 42 امتیاز بالاتر در 7,488 در حالی که آلمان داخ است که انتظار می رود برای باز کردن 99 امتیاز بالاتر در 13,595 و فرانسه CAC دیده می شود 35 امتیاز بالاتر در 6,050 با توجه به IG.

این گونه جدید از کروناویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان آلوده 42,638 مردم و کشته 1,016 در سراسر سرزمین اصلی چین در این کشور اقتدار بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

بسیاری از کارخانه ها و کسب و کار در دومین اقتصاد بزرگ دنیا باقی مانده اند بسته در میان بحران است که منجر به صدها نفر از شرکت های چینی به دنبال میلیاردها دلار وام به گزارش رویترز،. یک دولت چین محقق روز سه شنبه هشدار داد که شیوع کروناویروس می تواند اصلاح 1 درصد از این کشور در سال نرخ رشد اقتصادی در سال 2020 این خبرگزاری همچنین گزارش شده است.

سهام در آسیا بودند بالاتر در روز سه شنبه هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پیشرو در منطقه سود در افزایش بیش از 1%. چینی بازار داد و ستد در مخلوط خاک با شانگهای کامپوزیت با 0.3% رشد در حالی که شنزن کامپوزیت غوطه ور در زیر flatline.

در اروپا و چندین کشور عضو اتحادیه اروپا بودند فرو تازه و عدم اطمینان سیاسی در روز دوشنبه.

در ایرلند هیچ حزب موفق به امن یک اکثریت در این کشور انتخابات با Fianna شکست Sinn Fein و نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael ارتباط تنگاتنگی برای کرسی در مجلس است. در سال 2016 ایرلندی قانونگذاران در زمان 70 روز برای تشکیل یک دولت جدید پس از بی نتیجه انتخابات نتیجه.

در جای دیگر, Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر آلمان CDU حزب به طور گسترده ای انتظار می رود به جای آنگلا مرکل به عنوان صدراعظم آلمان اعلام کرد در روز دوشنبه او نمی خواهد اجرا شود برای این کار بالا است.

ایتالیا شکننده ائتلاف نیز در مواجهه با چالش های روز دوشنبه به عنوان نخست وزیر سابق ماتئو رنتسی که ایتالیا زنده باد حزب در ائتلاف با 5 ستاره جنبش و حزب دموکرات تهدید عدم اعتماد به حرکت در برابر خود وزیر دادگستری رویترز گزارش داد.

در اخبار شرکت, خودرو چینی ساز Geely اعلام کرد برنامه ای برای ادغام با شرکت ولوو با توجه به لیست جدید ترکیب کسب و کار در هنگ کنگ و استکهلم.

ایرباس رونمایی از هواپیماهای جدید در نمایشگاه هوایی سنگاپور در روز سه شنبه طراحی شده برای کاهش انتشار کربن با 20%.

در دوشنبه, ایتالیایی, دهنده UniCredit تایید این امر برش از 6000 شغل در ایتالیا در عرض چهار سال در میان مذاکرات با اتحادیه های کارگری بلومبرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de