بازارهای اروپایی دیده می شود کمی تغییر به عنوان coronavirus درآمد باقی می ماند در تمرکز

بازارهای اروپایی در حال انتظار برای باز کردن تخت در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران مانیتور چین coronavirus اپیدمی و کشت و درآمد شرکت ها.

FTSE دیده می شود 2 امتیاز بالاتر در 7,454 در حالی که آلمان داخ مجموعه ای برای باز کردن 17 امتیاز و فرانسه CAC است که انتظار می رود برای باز کردن بدون تغییر در 6,093 با توجه به IG.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر و 5,090 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر سرزمین اصلی به صورت Feb. 13.

چین کمیسیون بهداشت گفت: جمعه آن را حذف 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو حساب در هوبئی استان کانون جهانی شیوع کروناویروس. ذات الریه-ویروس باعث کشته شدن در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین تا پایان روز شنبه این کمیسیون گفت: در آن زبان چینی روزانه گزارش آنلاین.

در سطح جهانی شرکت کنندگان در بازار در حال نظارت بر شیوع بیماری و به روز رسانی در چگونه به شدت آن می تواند دندانه رشد در جهان و دومین اقتصاد است.

سخنگوی صندوق بین المللی پول جری برنج گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که این سازمان همچنان با اعتماد به نفس در انعطاف پذیری اقتصاد چین گفت که این کشور “دارای منابع و حل و فصل برای دیدار با این چالش است.”

اما S&P جهانی در روز پنج شنبه هشدار داد که چین رتبه اعتباری ممکن است کاهش داد و اگر دولت اقدام به جبران اقتصادی از coronavirus با سنگین محرک رویترز گزارش داد. در جمعه بازار تجزیه و تحلیل شرکت پیش بینی کرد که شیوع بیماری می تواند آن را دشوار برای چین به احترام به تعهدات خود در “فاز یک” معامله با آمریکا به عنوان کارخانه بسته باقی می ماند و تقاضای مصرف کننده اسلامپ.

سیاست گذاران چینی در نظر گرفتن مراحل را برای به حداقل رساندن شوک چین به اقتصاد داخلی. این کشور در بانک مرکزی هفته گذشته اعلام کرد که آن را به سهولت سیاست های پولی در حالی که دولت چین نورد مالیاتی دستورالعمل در روز سه شنبه برای کمک به کاهش فشار مالی در بخش های کلیدی.

در ضمن چین تنظیم شده است به نصف کاهش تعرفه ها در ایالات متحده محصولات به ارزش حدود 75 میلیارد دلار در روز جمعه به عنوان اعلام شده توسط پکن در اوایل این ماه.

در اروپا, Rishi Sunak اعلام شد بریتانیا به عنوان وزیر جدید اقتصاد و دارایی روز پنجشنبه در نظر گرفتن بیش از ساجد جاوید که استعفا میان شکل دهی مجدد دولت هماهنگ با نخست وزیر بوریس جانسون.

یک تخمین اولیه از منطقه یورو را در سال تولید ناخالص داخلی برای سال 2019 است مجموعه منتشر شود و بعد از آن در روز جمعه است.

درآمد نیز خواهد شد تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران اروپایی در روز جمعه جلسه با رنو, AstraZeneca و RBS در میان شرکت ها گزارش های خود را کامل نتایج سال مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>