بازارهای اروپایی باز کمی بالاتر در صبح روز چهارشنبه پس از چین ثبت شد که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد از ژانویه تاکنون است.

پان-شاخص Stoxx 600 اضافه 0.2% در اوایل تجارت خودرو, کوهنوردی 0.9% منجر به دستاوردهای به عنوان مهمترین بخش و اصلی ثبات نسبی بازار بورس وارد قلمرو مثبت.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدیدی از کروناویروس و 97 مرگ و میر در سراسر سرزمین اصلی در روز چهارشنبه مارک کمترین تعداد موارد جدید در یک روز از اواخر ماه ژانویه با توجه به انتخاب.

شیوع بیماری که سرچشمه در چین در شهر ووهان که کشته 1,113 مردم در این کشور منجر به تعطیل کارخانه ها و کسب و کار و حمل و نقل در چین منجر به افزایش تقاضا برای وام های کسب و کار.

Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش گفت: چین به اتاق تزریق تازه محرک به اقتصاد آن اگر coronavirus بحران لطمه می زند و رشد رویترز گزارش داد.

سهام در آسیا بودند بالاتر در روز چهارشنبه به عنوان coronavirus وضعیت باقی مانده در تمرکز. سنگاپور Straits Times شاخص led منطقه ای دستاوردهای در افزایش حدود 1.4% در حالی که چین در شانگهای و شنزن کامپوزیت هر دو معامله در قلمرو مثبت.

در اروپا در ماه دسامبر تولید صنعتی شماره برای منطقه یورو هستند و با توجه به منتشر در ساعت 10 صبح به وقت تهران.

در اخبار شرکت ها, Heineken مدیر عامل شرکت گام خواهد شد در ژوئن 1, گزارش رویترز روز سه شنبه. ژان-فرانسوا ون بخمیر که برگزار اجرایی موقعیت برای 15 سال جایگزین خواهد شد توسط رئیس این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه.

اعلام می آید پیش از این شرکت پر درآمد در سال گزارش روز چهارشنبه.

کشت از شرکت های اروپایی خواهد شد انتشار گزارش های درآمدی در روز چهارشنبه از جمله هلندی دهنده ABN Amro خرده فروش آهولد Delhaize و بریتانیا Dunelm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su