بازارهای اروپایی مخلوط به عنوان سرمایه گذاران مانیتور جدید کروناویروس و درآمد; RBS پایین 6%

بازارهای اروپایی مخلوط شد صبح روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران نظارت چین coronavirus اپیدمی و کشت و درآمد شرکت ها.

پان-اروپایی Euro Stoxx 600 شاخص کمی بالاتر بود با عمده ثبات نسبی بازار بورس و بخش های اشاره در جهات مختلف.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر و 5,090 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر سرزمین اصلی به صورت Feb. 13.

چین کمیسیون بهداشت گفت: جمعه آن را حذف 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو حساب در هوبئی استان کانون جهانی شیوع کروناویروس. ذات الریه-ویروس باعث کشته شدن در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین تا پایان روز شنبه این کمیسیون گفت: در آن زبان چینی روزانه گزارش آنلاین.

در سطح جهانی شرکت کنندگان در بازار در حال نظارت بر شیوع بیماری و به روز رسانی در چگونه به شدت آن می تواند دندانه رشد در جهان و دومین اقتصاد است.

در اروپا, Rishi Sunak اعلام شد بریتانیا به عنوان وزیر جدید اقتصاد و دارایی روز پنجشنبه در نظر گرفتن بیش از ساجد جاوید که استعفا میان شکل دهی مجدد دولت هماهنگ با نخست وزیر بوریس جانسون. FTSE 100 پایین بود 0.35% در اوایل معاملات.

در ایالات متحده رشد اقتصادی منطقه یورو کند به عنوان انتظار می رود در سه ماهه آخر سال 2019 با یک رقم 0.1%. یک رقم برای آلمان پیش از آن در جلسه خود را نشان داد اقتصاد راکد در طول سه ماهه چهارم سال گذشته است.

در ضمن درآمد تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران اروپایی. رنو سهام افزایش یافت 3 درصد با وجود گزارش تعجب 2019 از دست دادن.

AstraZeneca سهام صاف شد و پس از آن گفت: در آن سال 2020 رشد فروش را با یک ضربه از coronavirus. و RBS سهام غرق 6 درصد و پس از آن کوچک خود را به عقب برمی گرداند هدف و کاهش سرمایه گذاری خود را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>