بازارهای اروپایی پایین تر; coronavirus درآمد در تمرکز

بازارهای اروپایی باز پایین تر در صبح روز پنج شنبه به عنوان coronavirus اپیدمی همچنان تمرکز اصلی برای سرمایه گذاران است.

پان-شاخص Stoxx 600 در حدود 0.4% پایین تر با هر بخش در قلمرو منفی.

مواد غذایی و آشامیدنی و چین-در معرض منابع اولیه سهام led زیان با هر دو بخش ریختن تقریبا 1%.

سهام کردیت سوئیس و تجارت بود که 1.7 درصد کاهش با وجود این بانک ضرب و شتم انتظارات بازار با آخرین درآمد در روز پنج شنبه ارسال 69 درصد افزایش سالانه درآمد خالص با وجود رسوایی جاسوسی پدید آمده است که در طول سال 2019.

اما مرگ و میر و تعداد موارد جدید ثبت شده در استان هوبی, این منطقه در مرکز شیوع این بیماری در چین به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه با توجه به ارقام محلی و مقامات بهداشتی.

این منطقه گزارش شده اضافی 242 مرگ و میر و 14,840 موارد جدید برای فوریه 12, آوردن تعداد افرادی که فوت کرده اند در میان این شیوع به 1,310. تعداد موارد جدید رز به طور چشمگیری پس از استان تغییر روش خود را از گزارش موارد است. استان گفت آن است که شروع به “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آمار و ارقام خود را و که 13,332 جدید موارد زیر می گیرند که طبقه بندی.

سرمایه گذاران در حال نظارت بر وضعیت و پتانسیل آن اثر در هر دو چینی و اقتصاد جهانی.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت CNBC در روز چهارشنبه سویه جدیدی از کروناویروس شد “به وضوح بیشتر تاثیرگذار” در اقتصاد جهان از 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

شیوع بیماری منجر به بسته شدن کارخانه های چینی و کسب و کار و در نتیجه افزایش تقاضا برای وام های کسب و کار. عمده جهانی در خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین در حالی که حوادث در سراسر جهان از جمله بارسلونا کنگره جهانی موبایل, لغو شده اند, برای جلوگیری از گسترش ویروس از.

سیاست گذاران چینی در نظر گرفتن مراحل را برای به حداقل رساندن شوک چین به اقتصاد داخلی. این کشور در بانک مرکزی هفته گذشته اعلام کرد که آن را به سهولت سیاست های پولی در حالی که دولت چین نورد مالیاتی دستورالعمل در روز سه شنبه برای کمک به کاهش فشار مالی در بخش های کلیدی.

در اروپا, نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است برای تغییر شکل دولت او روز پنج شنبه به انگلستان forges آینده ای برای خود در خارج از اتحادیه اروپا است.

درآمد در تمرکز

فرانسه Rexel به دست آورد 7 درصد در طول صبح زود تجارت صعودی به بالای صفحه اول اروپا.

هلندی بیمه گر NN گروه سهام بودند تا 5 درصد پس از شرکت در گزارش کامل آن سال عامل نتیجه برای 2019 افزایش 10% در سال در سال.

سوئیس شیمیایی شرکت Clariant دیدم سهام خود را افزایش حدود 4.5 درصد و پس از این شرکت اعلام کرد که آن را از 600 شغل زیر سود میبرد در سال 2019.

در انتهای دیگر از Stoxx 600, Centrica سهام ریختن 12.6% پس از شرکت در گزارش از دست دادن £1 میلیارد دلار (1.3 میلیارد دلار) برای سال 2019.

سهام لندن ذکر شده NMC سلامت سقوط 6% پس از 32 درصد رالی برای سهام در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>