بازارهای اروپایی بسته مخلوط پی ادامه نگرانی ها در اطراف شیوع کروناویروس در چین است.

پان-شاخص Stoxx 600 بسته موقت حاشیه بالاتر با بخش عمده ثبات نسبی بازار بورس اشاره در جهات مختلف. نفت و گاز سهام کاهش یافت و بیش از 1% منجر به ضرر و زیان در حالی که ساخت و ساز سهام شدند, برندگان بالا اضافه 0.6%.

سرمایه گذاران نظارت تاثیر اقتصادی چین coronavirus بیماری همه گیر. ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری تا به حال در حال حاضر رسیده 908 در سرزمین اصلی چین با 97 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه. تعداد کل تایید عفونت در سراسر چین آمار 40,171, مقامات گفت.

چین منتشر شد ژانویه آن مربوط به تورم روز دوشنبه با شاخص قیمت تولید کننده 0.1% و قیمت مصرف کننده افزایش 5.4% در سال در سال. افزایش قیمت مصرف کننده در بالاترین سطح خود از اکتبر سال 2011 به گزارش رویترز،.

کارخانه های چینی بودند با توجه به راه اندازی مجدد محل کار در روز دوشنبه پس از سال جدید قمری, تعطیلات, اما بسیاری از انتظار می رود بسته باقی بماند دیگر به عنوان مقامات کار حاوی ویروس است.

در وال استریت سهام ها اکثرا بالاتر است. میانگین صنعتی داو جونز افزایش بیش از 70 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq شاخص ها نیز مثبت است.

در اروپا و آرا هنوز در حال شمارش پس از ایرلند برگزار می شود انتخابات پارلمانی این آخر هفته اما نتایج اولیه نقطه به هیچ آشکار اکثریت برای هر یک از کشور های اصلی احزاب است. Sinn Fein باعث ناراحتی به بالا نظرسنجی برای اولویت اول رای اما رهبران حزب را در حال حاضر به در نظر گرفتن پتانسیل ائتلاف ترتیبات به منظور تشکیل یک دولت.

در شرکت ها, اخبار, روزنامه آلمانی, Handelsblatt, گزارش روز یکشنبه که خودروساز آلمانی دایملر برنامه ریزی برای کاهش تا 15000 شغل به عنوان آن تشدید اقدامات کاهش هزینه.

در جای دیگر شرایط آب و هوایی شدید ناشی از طوفان Ciara منجر به لغو صدها پرواز و خدمات راه آهن و مسابقات ورزشی در سراسر انگلستان و اروپای شمالی در روز یکشنبه. شرکت های انرژی گفت: صدها هزار نفر از خانه از دست داده و قدرت در طول طوفان بی سی گزارش روز دوشنبه.

سهام در حال حرکت

NMC بهداشت لندن ذکر شده سهام پرید 32 درصد منجر به Stoxx 600 پس از اعلام آن را دریافت کرده بود دو مقدماتی روش های از شرکت های سهامی خصوصی و دو نفر دیگر سرمایه گذاران عمده بودند تحت بررسی برای نادرست آشکار است.

Exor سهام صعود 4% پس از, ایتالیایی, گروه سرمایه گذاری نشان داد مذاکرات به فروش آن reinsurer PartnerRe.

در انتهای دیگر از معیار کارل زایس Meditec تضعیف 6% Neste در حالی که کاهش بیش از 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de