بازارهای اروپایی دید از پایین به عنوان coronavirus نگرانی باقی بماند; نفت و گاز سهام منجر زیان

سهام اروپا ریزش در روز پنج شنبه به عنوان گسترش coronavirus باقی مانده تمرکز اولیه برای سرمایه گذاران است.

پان-شاخص Stoxx 600 بود موقت بسته 0.15% پایین ترین بخش عمده ثبات نسبی بازار بورس در قرمز.

نفت و گاز سهام منجر به ضرر و زیان با بخش پایین نزدیک به 1٪.

مرگ و میر و تعداد جدید کروناویروس موارد ثبت شده در هوبئی استان منطقه در مرکز شیوع این بیماری در چین به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه با توجه به ارقام محلی و مقامات بهداشتی.

این منطقه گزارش شده اضافی 242 مرگ و میر و 14,840 موارد جدید برای فوریه 12, آوردن تعداد افرادی که فوت کرده اند در میان این شیوع به 1,310. تعداد موارد جدید رز به طور چشمگیری پس از استان تغییر روش خود را از گزارش موارد است. استان گفت آن است که شروع به “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آمار و ارقام خود را و که 13,332 جدید موارد زیر می گیرند که طبقه بندی.

سرمایه گذاران در حال نظارت بر وضعیت و پتانسیل آن اثر در هر دو چینی و اقتصاد جهانی.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت CNBC در روز چهارشنبه سویه جدیدی از کروناویروس شد “به وضوح بیشتر تاثیرگذار” در اقتصاد جهان از 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

شیوع بیماری منجر به بسته شدن کارخانه های چینی و کسب و کار و در نتیجه افزایش تقاضا برای وام های کسب و کار. عمده جهانی در خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین در حالی که حوادث در سراسر جهان از جمله بارسلونا کنگره جهانی موبایل, لغو شده اند, برای جلوگیری از گسترش ویروس از.

سیاست گذاران چینی در نظر گرفتن مراحل را برای به حداقل رساندن شوک چین به اقتصاد داخلی. این کشور در بانک مرکزی هفته گذشته اعلام کرد که آن را به سهولت سیاست های پولی در حالی که دولت چین نورد مالیاتی دستورالعمل در روز سه شنبه برای کمک به کاهش فشار مالی در بخش های کلیدی.

در وال استریت سهام تحت فشار بودند با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 70 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq شاخص هر دو تخت.

در اروپا, نخست وزیر بوریس جانسون شکل دولت او روز پنج شنبه با انگلیس به دنبال ایجاد یک آینده برای خود در خارج از اتحادیه اروپا است. در یک حرکت تعجب آور وزیر دارایی ساجد جاوید استعفا داد و خواهد بود جایگزین سابق خزانه داری رسمی Rishi Sunak.

درآمد در تمرکز

سهام کردیت سوئیس شد کمی بالاتر پس از بانک ضرب و شتم انتظارات بازار با آخرین درآمد در روز پنج شنبه ارسال 69 درصد افزایش سالانه درآمد خالص با وجود رسوایی جاسوسی پدید آمده است که در طول سال 2019.

هلندی بیمه گر NN گروه سهام رسید 11 درصد به بالای پان اروپایی معیار پس از این شرکت گزارش کامل آن سال عامل نتیجه برای 2019 افزایش 10% در سال در سال.

سوئیس شیمیایی شرکت Clariant دیدم سهام خود را افزایش حدود 4 درصد و پس از این شرکت اعلام کرد که آن را از 600 شغل زیر سود میبرد در سال 2019.

در انتهای دیگر از Stoxx 600, Centrica سهام ریختن 15 درصد پس از شرکت در گزارش از دست دادن £1 میلیارد دلار (1.3 میلیارد دلار) برای سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>