بازارهای اروپایی نزدیک بالاتر با وجود coronavirus نگرانی; Heineken تا 6 درصد

بازارهای اروپایی بسته بالاتر جمعه به عنوان معامله گران تحت نظارت شرکت درآمد و گسترش جدید کروناویروس.

پان-شاخص Stoxx 600 بسته موقت تا 0.6% هدف قرار دادن یک رکورد به عنوان مهمترین بخش و اصلی ثبات نسبی بازار بورس شدند و در قلمرو مثبت. خودرو سهام افزایش یافت 3.8% منجر به سود در حالی که آب و برق bucked روند رو به بالا به سقوط 0.4%.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدیدی از کروناویروس و 97 مرگ و میر در سراسر سرزمین اصلی در روز چهارشنبه. شیوع بیماری که سرچشمه در چین در شهر ووهان و کشته 1,113 مردم در این کشور منجر به تعطیل کارخانه ها و کسب و کار و حمل و نقل در چین است.

در وال استریت شاخص با شاخص میانگین صنعتی داوجونز بیش از 180 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq شاخص شدند همچنین در سبز.

در اروپا و منطقه یورو تولید خروجی سقوط بیش از حد انتظار در ماه دسامبر سقوط 2.1% ماه-در-ماه برابر انتظار 1.6% اسلاید با توجه به Eurostat.

در اخبار شرکت ها, Heineken مدیر عامل شرکت گام خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن. ژان-فرانسوا ون بخمیر که برگزار اجرایی موقعیت برای 15 سال جایگزین خواهد شد توسط رئیس این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه.

وی پیش از این شرکت پر درآمد در سال گزارش روز چهارشنبه. جهان دومین آبجو ساز پیش بینی شده سود عملیاتی در سال 2020 به رشد اواسط تک رقمی درصد پس از 2019 درآمد آمد در سطح انتظارات است. Heineken سهام افزایش 5 درصد است.

درآمد در تمرکز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>