بازارهای اروپایی معامله بالاتر در صبح روز چهارشنبه پس از چین ثبت شد که پایین ترین شماره جدید کروناویروس موارد از ژانویه تاکنون است.

پان-شاخص Stoxx 600 اضافه شده بیش از 0.4% به شکاف تازه رکورد بالا خودرو نوردی 1.6% منجر به دستاوردهای به همه بخش ها به جز بهداشت و درمان وارد قلمرو مثبت.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدیدی از کروناویروس و 97 مرگ و میر در سراسر سرزمین اصلی در روز چهارشنبه مارک کمترین تعداد موارد جدید در یک روز از اواخر ماه ژانویه با توجه به انتخاب.

شیوع بیماری که سرچشمه در چین در شهر ووهان که کشته 1,113 مردم در این کشور منجر به تعطیل کارخانه ها و کسب و کار و حمل و نقل در چین منجر به افزایش تقاضا برای وام های کسب و کار.

Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش گفت: چین به اتاق تزریق تازه محرک به اقتصاد آن اگر coronavirus بحران لطمه می زند و رشد رویترز گزارش داد.

سهام در آسیا بودند بالاتر در روز چهارشنبه به عنوان coronavirus وضعیت باقی مانده در تمرکز. سنگاپور Straits Times شاخص led منطقه ای دستاوردهای در افزایش حدود 1.4% در حالی که چین در شانگهای و شنزن کامپوزیت هر دو معامله در قلمرو مثبت.

در اروپا در ماه دسامبر تولید صنعتی شماره برای منطقه یورو هستند و با توجه به منتشر در ساعت 10 صبح به وقت تهران.

در اخبار شرکت ها, Heineken مدیر عامل شرکت گام خواهد شد در ژوئن 1, گزارش رویترز روز سه شنبه. ژان-فرانسوا ون بخمیر که برگزار اجرایی موقعیت برای 15 سال جایگزین خواهد شد توسط رئیس این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه.

وی پیش از این شرکت پر درآمد در سال گزارش روز چهارشنبه. جهان دومین آبجو ساز پیش بینی شده سود عملیاتی در سال 2020 به رشد اواسط تک رقمی درصد پس از 2019 درآمد آمد در سطح انتظارات است.

Heineken سهام شروع به پریدن کرد 5.2 درصد در اوایل تجارت است.

درآمد در تمرکز

هلندی دهنده ABN Amro از دست رفته سه ماهه چهارم درآمد انتظارات ارسال سهام غلت 6.3% به پایین Stoxx 600.

خرده فروش آهولد Delhaize ضرب و شتم انتظارات در سود و درآمد از ارسال سه ماهه چهارم رشد درآمد خالص 6.9% و پیش بینی اساسی رشد درآمد در سال 2020 است. اما سهام آن تضعیف 0.7% در شروع جلسه.

سوئد تکامل بازی و ترلبورگ بودند standout نوازندگان در اوایل معاملات پریدن 9.3% و 6.9 درصد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su