رهبران اروپایی جمع آوری برای گفتگوها در coronavirus صندوق

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان باعث می شود بیانیه ای به او می رسد برای اتحادیه اروپا شورای اسلامی در بروکسل در روز 17 جولای سال 2020 رهبران اتحادیه اروپا خود را نگه دارید برای اولین بار چهره به چهره نشست بیش از یک پست-virus اقتصادی طرح نجات.

فرانسیسکو SECO

رهبران اروپایی در بروکسل برای اولین بار در حدود پنج ماه به عنوان آنها نگاه برای نهایی کردن معامله بیش از یک 750 میلیارد یورو ($855 میلیارد دلار) بازیابی صندوق.

27 اتحادیه اروپا دولت شده اند در مواجهه برای ماه بیش از چگونه به کاهش شوک اقتصادی از coronavirus. در کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد افزایش 750 میلیارد یورو در ناحیه بازار به سرمایه گذاری در سخت ترین ضربه بخش ها و کشورها. وجود دارد هنوز هم اختلافات بر سر نحوه توزیع این پول چگونه برای نظارت بر کاربرد آن و حتی این که آیا چنین مقدار وام مورد نیاز است.

جمعه, علائم اولین چهره به چهره نشست رهبران اروپایی پس از همه گیر آغاز شده است. امید است این اجلاس کمک خواهد کرد که رهبران حرکت و نزدیک به یک توافق در این صندوق اما مذاکرات می تواند کشیدن بیش از آخر هفته به عنوان آنها در nitty-ریگ دار.

“من در زمان به اندازه کافی پیراهن برای روز بعد قادر به پیدا کردن یک توافق در اینجا در بروکسل” نخست وزیر لوکزامبورگ Xavier Bettel گفت CNBC Squawk Box اروپا جمعه.

او افزود که اگر وجود نداشت دستیابی به موفقیت در این آخر هفته را “بسیار بد” برای اروپا و بازارهای مالی به عنوان آن را در بالا بردن سوال در مورد اعتبار بلوک برای تحویل در بیشتر محرک های مالی.

چگونه برای سرمایه گذاری

یکی از موانع اصلی پیش از روز جمعه در اجلاس سران است که چگونه این پول را سرمایه گذاری در سراسر اروپا است.

آخرین پیشنهاد نشان می دهد که کشورهای عضو را ملزم به ارائه برنامه های اصلاحی که در آن طرح کلی که در آن آنها خواهد شد سرمایه گذاری اروپا بودجه. این امر پس از آن نیاز به تایید واجد شرایط اکثریت 27.

وجود فشار از دولت هلند نیاز به اتفاق آرا رای, به این معنی که هر کشور می تواند تا پایان vetoing برنامه های دیگر از ملت است.

این امر موجب مخالفت برخی کشورها و دیگر نهادهای اروپایی برای دادن بیش از حد قدرت به سازمان ملل بیش از هر یک از دیگر پروژه های ملی است.

“پیش بینی من این است که به عنوان خوب به عنوان مال شما اما احتمال اول برای یک معامله است که گاهی از شنبه شب و یکشنبه صبح” الکساندر Stubb سابق نخست وزیر فنلاند توییتی جمعه.

“این به احتمال زیاد سناریو یک زن و شوهر از همه nighters و یک معامله در روز دوشنبه. که عدم توافق پایان ماه ژوئیه.”

بازپرداخت این لایحه

مانع بزرگ دیگر این است که چگونه به بازپرداخت بدهی های جدید است. آخرین پیشنهاد نشان می دهد اعمال مالیات بر کربن یک مالیات بر زباله های پلاستیکی و دیجیتال وظیفه. وجود دارد هیچ اجماع در میان 27 بیش از این مالیات است.

صحبت کردن با CNBC جمعه, لوکزامبورگ, نخست وزیر گفت اروپا نمی تواند تحمیل دیجیتال مالیاتی خود به خود که آن را کمتر جذاب برای کسب و کار در مقایسه با دیگر نقاط جهان است.

“من نمی خواهم برای دادن پیام به شرکت هایی که در اروپا است و نه کسب و کار دوستانه دیگر” Bettel اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>