اروپایی فعالیت های کسب و کار سقوط به ‘تکان دهنده’ نزولی در coronavirus همه گیر

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار ضربه دیگری کم سابقه در طول مارس در نشانه دیگری است که coronavirus همه گیر است و باعث شدید آسیب های اقتصادی در سراسر منطقه است.

این IHS Markit شاخص مدیران خرید که اقدامات هر دو خدمات صنعت و تولید کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل با توجه به داده های اولیه. در ماه مارس همان شاخص در حال حاضر ثبت بزرگترین تا کنون ماهانه تنها قطره به 29.7. انقباض در PMI شماره یک رقم زیر 50 — نشان می دهد که احتمال کاهش رشد اقتصادی به طور کلی.

“مارس دیدم بی سابقه آسیب به اقتصاد منطقه یورو در میان ویروس مستند اقدامات همراه با فازها و کاهش تقاضای جهانی و کمبود هر دو کارکنان و ورودی” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit در بیانیه ای گفت:.

ویلیامسون اضافه شده است که در این سال سه ماهه دوم فعالیت می تواند “ثبت شدیدترین رکود منطقه به عنوان دیده می شود در تاریخ معاصر است.”

کشورهای منطقه یورو شده است برخی از سخت ترین ضربه توسط ویروس با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان در میان پنج سازمان ملل در سراسر جهان با کمترین تعداد از عفونت.

اکثر دولت های اروپایی معرفی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه اقتصاد خود آورده بودند به یک وقفه با رستوران ها و مغازه ها و سینما و دیگر خدمات بسته شده است.

صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی 7.5 درصد انقباض برای منطقه یورو در سال 2020 است.

رهبران اروپایی هستند که با توجه به بحث در مورد اقدامات تسهیلی بیشتر پنج شنبه بعد از ظهر. وزرای دارایی منطقه یورو قرار داده اند با هم یک نیم تریلیون یورو بسته به مقابله با این شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر اما هر اتحادیه اروپا دولت موافق است که بیشتر بودجه است که هنوز هم مورد نیاز است.

صحبت کردن با CNBC پنج شنبه, Williamson, از IHS Markit گفت: “من نمی توانم بگویم من خوشبین هستم (در مورد اتحادیه اروپا, نشست).”

“من فکر می کنم هر آنچه که اقدامات در حال اجرا شما رو شوک اینجا که سخت خواهد بود به طور کامل حذف از سیستم,” او اضافه شده است.

قبلا در این جلسه در آلمان فلش شاخص در آمد در 17.1 یک رکورد کم در مقابل یک رقم 35.0 ماه قبل است. این بدتر از تحلیلگران شده بود انتظار با فیل اسمیت اصلی اقتصاد در IHS Markit گفت: “رنگ یک تصویر تکان دهنده از بیماری همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار است.”

در یک جداگانه انتشار u. k. فلش PMIs همچنین نشان داد یک کاهش شدید در فعالیت است. آخرین خواندن در آمد در 12.9 در ماه آوریل از 36 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>