اروپایی هواپیمایی سهام مخزن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی

Norwegian Air Shuttle Boeing 737-800 هواپیما با ثبت نام LN-رنگ دیده می شود با مسافران سوار شدن در هواپیما برای خروج در السوند فرودگاه Vigra AES ENAL در بیش og Romsdal county, نروژ.

نیکولاس Economou | NurPhoto via Getty Images

خطوط هوایی اروپا فرستاده شدند وضعیتی وخیم پنج شنبه صبح و بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد محدودیت های بی سابقه ای از روز جمعه در سفر به آمریکا از قاره اروپا است.

این اقدامات گسترده roiled اروپا شرکت هواپیمایی سهام در اواسط صبح معاملات با سفر و اوقات فراغت بخش سقوط نزدیک به 10%.

Norwegian Air Shuttle است که به سرعت در حال افزایش آن اطلس خدمات به ایالات متحده در سال های اخیر منجر به ضرر و زیان غلت بیش از 21% در اخبار.

توی Air France-KLM, easyJet, لوفت هانزا و بریتیش ایرویز صاحب IAG تمام شد حداقل 6 درصد کاهش پنج شنبه صبح.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه رئیس جمهور آمریکا گذاشته طرح به حالت تعلیق در سفر به آمریکا از بیش از دو دوجین کشورهای اروپایی برای 30 روز.

این سفر به منظور تنظیم شده است را به اثر از 11:59 p. m. و در روز جمعه. انگلستان و ایرلند شدند و در این سفر بان کی مون.

وزارت امور خارجه نیز صادر سطح 3 و هشدار داد که توصیه به شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در تمام سفر در خارج از کشور “و حتی کشورهای حوزه های قضایی و یا مناطقی که موارد گزارش نشده ممکن است محدود کردن سفر بدون اطلاع قبلی.”

آن می آید با صنعت هواپیمایی در حال حاضر تحت فشار شدید با شرکت تقلا برای کاهش هزینه ها به عنوان coronavirus و جدید سفر از محدودیت های معرفی شده در سراسر جهان کاهش تقاضای مسافر.

“این بسیار چالش برانگیز” دانیل Lacalle اقتصاددان ارشد در Tressis Gestion گفت CNBC “Squawk Box اروپا” پنج شنبه.

“یک مشکل بزرگ است که خطوط هوایی نیاز به کار در تقریبا ظرفیت کامل شروع به تولید بازده مثبت و بسیار به سرعت آنها شروع به سوزاندن نقدی اگر آنها را تبدیل به بیکار,” او اضافه شده است.

ممنوعیت خواهد شد ‘علف هرز’ ضعیف تر airlines

جهانی موارد coronavirus بالاتر رفته 126,000 صبح روز پنجشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 4,641 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان است.

که گفت: سریع-پخش coronavirus در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. شیوع این بیماری باعث شده است بسیاری از مسافران خطوط هوایی به گزارش افت قابل توجهی در بار عوامل — موثر خود گزاره از اشغال کرسی — در هفته های اخیر.

یک عکس گرفته شده در مارس 12, سال 2020 نشان می دهد خالی هوایی فرانسه و خطوط هوایی دلتا چک در میز در Paris-Charles-de-Gaulle airport پس از ما 30 روز ممنوعیت سفر از اروپا به دلیل COVID-19 گسترش در Roissy-en-France.

برتراند Guay | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“این بحران است که ثابت خواهد کرد که در واقع اروپا شرکت هواپیمایی بخش است که بهتر از بسیاری از مردم فکر می کنم,” دانیل Roeska ارشد تحلیلگر تحقیقات در برنشتاین تحقیقات گفت: CNBC پنج شنبه.

“آن را علف های هرز و برخی از باقی مانده حامل که ضعیفتر هستند و نباید در اینجا در وهله اول,” او اضافه شده است.

چگونه باید خطوط هوایی اروپا در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن بان?

“ما به طور کامل آگاه از آخرین تحولات مربوط به سفر بین برخی از کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا پروازهای ما به و از ایالات متحده در حال حاضر عامل به صورت عادی” یک سخنگو از Norwegian Air Shuttle گفت CNBC از طریق ایمیل و پنج شنبه.

نروژی گزارش شده است که انتظار می رود به اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده محدودیت های مسافرتی بعد در روز پنج شنبه.

لوفت هانزا آلمان بزرگترین شرکت هواپیمایی گفت: از طریق توییتر در روز پنج شنبه بود که “در حال حاضر ارزیابی تاثیر” از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر سفارش.

“در این زمینه ایمنی و رفاه مشتریان و خدمه باقی مانده است/بالاترین اولویت ما است ،

“پس از ورود به ممنوعیت اعلام شده از سوی آمریکا برای کشورهای اروپایی KLM مشغول گرفتن سهام از تاثیر این اقدام بر مشتریان پروازهای کارکنان و شرکت” سخنگوی از KLM گفت CNBC از طریق ایمیل و پنج شنبه.

بریتیش ایرویز صاحب IAG کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC شنبه صبح.

یک هیترو سخنگو گفت: این فرودگاه بود که “کار را از طریق دقیقا چه این به این معنی برای مسافران است.”

“ما همچنان به همکاری نزدیک با دولت, بهداشت عمومی انگلستان مرز نیرو و شرکت های هواپیمایی برای اطمینان از ایمنی مسافران ما همکاران و گسترده تر انگلیس” به آنها اضافه شده است.

— CNBC لسلی Josephs کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>