اروپا باید با دیدن یک علامت تیک’ بازیابی پس از coronavirus غوطه اقتصاددانان می گویند

دو کارکنان مراقبت های بهداشتی محافظت شده توسط یک ماسک و کلاه حضور در یک بیمار مبتلا به کروناویروس در موقت بیمارستان مادرید در IFEMA در 31 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

ریکاردو روبیو | Europa Press News | گتی ایماژ

تیز رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس همه گیر خواهد شد و پس از تک به تک — اما آن را حدود دو سال برای بریتانیا و منطقه یورو تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای بازگشت به های اخیر سطح با توجه به اقتصاددانان از Berenberg.

آنها تشبیه واکنش به یک “علامت تیک بازیابی.” “تیز رکود خواهد شد و پس از کمی تملق ترقی که در نهایت فراتر از قبل از coronavirus سطح از تولید ناخالص داخلی (GDP),” Berenberg ارشد و ارشد اقتصاددانان هولگر Schmieding و Kallum Pickering بود گفت: در یک یادداشت روز شنبه.

“جزئیات را با کشور دیگر متفاوت است بسته به سیاست های وضعیت پزشکی و غیر coronavirus در روند عرضه و تقاضا. و ما انتظار داریم تولید ناخالص داخلی به پیش افتادن از آن در اواخر سال 2019 سطح تقریبا دو سال بعد از طریق” گفتند.

منطقه یورو تولید ناخالص داخلی بدون زرق و برق در بخش دوم از 2019 گرفتار در headwinds ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی منتشر شده توسط یوروستات نشان داد 19-عضو منطقه یورو رشد فقط 0.1% از سه ماهه قبلی است. در همان سه ماهه انگلستان در میان تلاطم Brexit دیدم صفر رشد (مانند آلمان).

جدی نرخ رشد به تازگی در اروپا پس از متوسط بسط در دو سال گذشته; منطقه یورو تولید ناخالص داخلی رشد 1.9 درصد در سال 2018 و 2.4 درصد در سال 2017. برای انگلستان رشد در سال 2018 شد 1.4% از 1.8 درصد در سال 2017.

Coronavirus قرار داده است پرداخت به اقتصاد در سراسر جهان با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول), پیش بینی, است که رشد اقتصاد جهانی سقوط خواهد کرد در زیر 2019 سطح 2.9 درصد و به احتمال زیاد بیشتر است.

شیوع آن همراه با مستندات در زندگی و کسب و کار در سراسر جهان همچنان به انتقام ویران کردن در سیستم مراقبت های بهداشتی, اقتصاد و بشریت است. به تاریخ وجود دارد 883,225 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

بدترین ضربه از کشورها در اروپا و ایتالیا و اسپانیا و آلمان است که دیده می شود به عنوان راننده و رشد منطقه است. در حال حاضر اقتصاددانان در این کشورها در حال تمام پیش بینی تیز رکود در رشد اقتصادی است.

در ایتالیا, وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri گفت: یک پیش بینی برای اقتصاد ایتالیا به قرارداد 6 درصد در سال 2020 شد محتمل است. “متاسفانه برآورد واقع بینانه و … در همان زمان ما می توانیم هدف برای قوی بازیابی” Gualtieri گفت: روزنامه Il Fatto Quotidiano در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه.

به همین ترتیب آلمان در شورای مشاوران اقتصادی هشدار داد که این روز را در منطقه یورو بزرگترین اقتصاد می تواند کوچک 5.4% در سال 2020 است. این پنل گفت: آن سناریو پایه — که در آن وضعیت اقتصادی خواهد عادی در طول تابستان بود برای اقتصاد به قرارداد 2.8% در این سال قبل از به طور بالقوه رشد 3.7 درصد در سال آینده رویترز گزارش داد.

تماس با کروناویروس یک “شدید و غیر معمول” اورژانس Berenberg را اقتصاددانان گفت: همه گیر و مستندات به مهار آن را تحت تاثیر عرضه و تقاضا در بخش های مختلف اقتصاد در غیر معمول و به روش های مختلف.

احتمال تاثیر در محدوده ناگهانی متوقف می شود (سفر از راه دور) به ضرر و زیان قابل توجهی (بخش تولید) به ضرر و زیان (آب و انرژی) و حتی به افزایش قابل توجه (مراقبت های بهداشتی, خرید آنلاین) آنها اشاره کرد.

اما آنها اضافه شده به عنوان طولانی به عنوان پولی و مالی و نظارتی سیاست باقی می ماند در “هر آنچه در آن طول می کشد” حالت خطرات ناشی از دور دوم اثرات مانند کسانی که از پیگیری بحران مالی می تواند شامل شود.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی تحت کنترل و مستندات می کاسته اقتصاد شروع به دوباره بجای اول برگشتن” آنها گفت:

در تدوین خود را پایه سناریو Schmieding و Pickering گفت: آنها فرض شديد مستند از حدود هشت ماه است که خواهد بود کاسته گام به گام از اواخر ماه مه به بعد.

“بسیاری از فعالیت های که تا به حال به خاموش و سپس می تواند روشن دوباره گام به گام اما برخی از فعالیت هایی مانند سفر از راه دور مهار خواهد شد برای بسیاری دیگر. این محرک های مالی را تا حدودی جبران برخی تردید توسط مصرف کنندگان و شرکت ها به صرف” گفتند.

با این حال اقتصاددانان به ذکر است که یک رویداد در مقیاس coronavirus همه گیر و رکود اقتصادی را تقریبا به طور قطع باید عمیق اقتصادی و مالی و سیاسی جلوه خواهد کرد که احساس می شود برای مدت زمان طولانی.

“در تولید شرکت را کوتاه شدن و تنوع بخشیدن به زنجیره تامین و بالا بردن موجودی انبار. نیاز مالی برای تعمیر و اجتماعی بیشتر و هزینه های بهداشت و درمان می تواند تبدیل به یک کشیدن سود در عرضه جهانی.” هنوز هم آنها اشاره کرد که یک بحران را می توان مادر اختراع.

“Coronavirus شوک است به احتمال زیاد به منظور برانگیختن نوآوری در بسیاری از زمینه ها اعم از استفاده کارآمد تر از کار و فن آوری ارتباطات به افزایش استفاده از 3D چاپ” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>