اروپا حرکت نزدیک تر به استفاده از بحران صندوق برای کمک به کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس

اقتصاد فرانسه و وزیر دارایی Bruno Le Maire (R) و پرتغالی وزیر دارایی و رئیس Eurogroup ماریو Centeno صحبت می کنند که آنها حضور در نشست گروه یورو در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل در روز 17 فوریه سال 2020 است.

فرانسوا WALSCHAERTS

وجود دارد در حال رشد است و خوش بینی است که وزرای دارایی منطقه یورو خواهد شد تصویب بودجه جدید به کشور, کشتی با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما بخش بیش از به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” است به احتمال زیاد باقی می ماند.

اقتصاد کشورهای اروپایی هستند در یک وقفه پس از بسیاری از دولت های ملی اجرا مستندات به کاهش تعداد عفونت از COVID-19 ویروس پدید آمده است که در چین در اواخر سال 2019. مردم گیر شده است در صفحه اصلی برای تقریبا یک ماه معنی غیر ضروری کسب و کار درهای خود را بسته اند و در سراسر اکثر کشورهای اروپایی.

اقتصادی و فشار سیاسی است مطرح پیر تفرقه در میان کشورهای اروپایی. اما سه مستقر در بروکسل مقامات که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت موضوع CNBC گفت که کشورهای عضو در حال حاضر در حال حرکت به سمت یک توافق است.

“ما تقریبا وجود دارد” اتحادیه اروپا رسمی از یکی از بزرگترین اقتصاد اتحادیه اروپا گفت: CNBC دوشنبه از طریق تلفن.

دوم, رسمی, از شمال کشور اروپایی گفت: “ما امیدواریم به یک توافق است.”

سومین فرد نزدیک به مذاکرات گفت: “ما هنوز وجود دارد” اما “وجود دارد یک همگرایی (در نظر).”

وزرای دارایی منطقه یورو — از این کشورها است که به اشتراک گذاری یک ارز — با توجه به تماس تصویری سه شنبه پس از دیدار بین 27 سران اتحادیه اروپا از دولت موفق به ارائه هر گونه معنی دار نتيجهگيری حدود دو هفته پیش.

سه مقامات پیشنهاد وزیران به احتمال زیاد به تصویب یک خط اعتباری از طریق این منطقه را با بحران صندوق — این مکانیسم ثبات اروپا (ESM). کل خط اعتباری خواهد بود 2 ٪ از منطقه یورو تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) حدود 240 میلیارد یورو ($258.82 میلیارد دلار) و در دسترس خواهد بود به هر ملت در 19 کشور عضو منطقه یورو منطقه است.

وجود دارد خواهد بود در بازگشت “بسیار نور مشروط” دومین مقام افزود که وجود دارد خواهد بود “بدون هر دسته سه تایی” با اشاره به این سه نهاد که تحت نظارت چگونه یو بی اس در بازار-سازمان ملل انجام شد و در پی بحران بدهی در سال 2011 است.

ایده ساخت وام های در دسترس از طریق ESM باعث شده است برخی از انتقاد در ایتالیا که در آن دولت نمی خواهند سختی کسری بودجه و بدهی معیارهای متصل به هر وام. رم معتقد است که همه گیر است که با هدف قرار دادن هر اتحادیه اروپا ملت و در نتیجه هیچ کشور باید با اقدامات سختگیرانه در ازای حمایت مالی.

“بودجه باید با هر گونه شرایط غیر ضروری متصل است که می تواند به مثابه یک تکرار از سیاست ریاضت اقتصادی که به دنبال بحران مالی و منجر به رفتار نابرابر بین فردی عضو” آلمان وزرای دارایی و امور خارجه در امور اروپا گفت: در یک نظر مقاله در روز دوشنبه.

“این ESM در حال حاضر مجوزها کشورهای منطقه یورو به قرض گرفتن سرمایه هم در همان شرایط مطلوب. برای ایتالیا این معنی تازه تزریق از 39 میلیارد یورو برای اسپانیا 28 میلیارد یورو است. آنها باید مجاز به استفاده از این پول برای تمام هزینه های لازم برای مبارزه با coronavirus” وزیران همچنین گفت.

علاوه بر این وزرای انتظار می رود به تصویب کمک های بیشتر از طریق یک پان-اروپایی صندوق ضمانت که در نهایت می تواند به 200 میلیارد یورو و همچنین greenlight یک کمیسیون اروپا پیشنهاد برای افزایش 100 میلیارد یورو در بازارهای مالی برای کاهش بیکاری در سطح.

با این حال تاج اوراق قرضه — که در توصیف ایده صدور مشترک اروپایی بدهی باقی می ماند فیل در اتاق است.

نه کشورهای اتحادیه اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه خواسته اند همتایان خود به صندوق برخی از هزینه های coronavirus بحران از طریق مشترک بدهی صدور. این ایده موجب مخالفت شدید در هلند و آلمان که در آن دولت های مربوطه تمایلی به چنین عمل است.

“بحث هنوز ادامه دارد در مورد اینکه آیا ما باید بیشتر” اولین مقام گفت.

پس از همه گیر شروع به گسترش در سراسر اروپا در اواخر ماه مارس اتحادیه اروپا نیز اوراق آن قوانین مالی اجازه می دهد تا کشورها به صرف بیشتر در این بحران است. آن را راه اندازی 37 میلیارد یورو سرمایه گذاری صندوق برای حمایت از کسب و کار در سراسر اروپا و آرام کمک دولت قوانین.

بزرگترین کمک مالی شده است و از بانک مرکزی اروپا. موسسه خرید 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه تا پایان سال اعلام کرد که کاهش هزینه های دولت های اروپایی در بازارهای مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>