اروپا و بازارهای پیشبرد میان درآمد; coronavirus نگرانی آباته

بازارهای اروپایی معامله بالاتر در روز سه شنبه به روحیه را بهبود می بخشد و سرمایه گذاران قلم مو را کنار گذاشته اقتصادی نگرانی از شیوع کروناویروس.

سهام در حال حرکت

درآمد باقی می ماند یک کلید راننده فردی از قیمت سهم اقدام با کرون تجهیزات بیمارستانی ساز Ambu جهش 15 درصد در شروع معاملات پس از گزارش دو رقمی رشد فروش برای سه ماهه اول 2019/20.

در انتهای دیگر از تراشه های آبی شاخص میکرو تمرکز آن دیدم سهام افت 13.5% در پشت آن رئیس استعفای زیر یک “چالش ماه” به عنوان انگلیسی آن شرکت ارسال شده قبل از مالیات زیان برای سال مالی 2019.

Carlsberg گزارش کامل سال از فروش گسترده در راستای انتظارات و پیش بینی اواسط تک رقمی آلی رشد سود در سال 2020 ارسال دانمارکی آبجو سهام 1.6% بالاتر است.

غول های انرژی BP نوشته شده بهتر از حد انتظار تمام سال سود خالص گزارش از یک سال-در-سال سقوط از 21 درصد در بازار نفت و قیمت گاز است. BP سهام صعود 3.6%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>