اروپا به نظر می رسد برای مستند استراتژی خروج به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر کاهش می یابد و

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

وجود دارد آزمایشی امیدوار است در اروپا که شیوع کروناویروس می تواند کاهش به عنوان تعدادی از عفونت های جدید و مرگ و میر شروع به کم کردن سرعت با توجه به داده های بیش از آخر هفته.

این ارقام باعث رهبران اروپایی به دنبال یک استراتژی خروج برای ملی مستندات در حالی که اصرار مردم برای حفظ نظم و انضباط در حالی که آشکار بازیابی از شیوع این بیماری در مراحل ابتدایی است.

ایتالیا کانون در اروپا همه گیر در گزارش خود کمترین روزانه COVID-19 مرگ و میر بیش از دو هفته در روز یکشنبه. مدنی سازمان حفاظت از این گفته شده بود افزایش 525 مرگ و میر ناشی از یک روز قبل از آن — کمترین افزایش روزانه از مارس 19 مهر اشاره کرد. در روز شنبه وجود داشته است را افزایش 681 مرگ و میر و روز قبل از آن افزایش 766 مرگ و میر به طوری که اعداد در حال رفتن در مسیر درست است.

ایتالیا ثبت کرده است 128,948 موارد coronavirus به تاریخ و 15,887 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز به معنی آن است که بیشترین مرگ و میر در اروپا است.

رم اجرا کرده است برخی از مهمترین محدودیت های شدیدی در جهان تحمیل ملی مستند در مارس 12, اما وجود دارد نکات جمعه که آن را می توانید شروع به دنبال یک راه برای کاهش اقدامات آینده نزدیک.

“منحنی خود را آغاز نموده تبار و تعداد مرگ و میر را آغاز کرده است به رها کردن” ایتالیا ISS ملی سلامت مدیر موسسه سیلویو Brusaferro به خبرنگاران گفت:.

“اگر این آمار را تایید کرد (در روز) ما را مجبور به شروع به فکر کردن در مورد فاز 2,” او گفت:. با این حال او اشاره کرد که وجود دارد نیاز به ثبات در کاهش سرعت در اعداد است. “این یک نتیجه است که ما باید برای رسیدن به روز پس از روز,” او گفت:.

در اسپانیا که در حال حاضر تعداد بیشتری از عفونت از ایتالیا (در 131,646 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز) نرخ جدید عفونت و مرگ و میر نیز به کاهش خود ادامه داد, این آخر هفته: پنج شنبه افزایش در تعداد مرگ و میر (674 جدید مرگ و میر ناشی از 809 گزارش روز شنبه) حدود نیمی از رای دادن گزارش یک هفته پیش.

“داده ها از این هفته و امروز تایید کاهش عفونت” اسپانیا وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: در یک کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. “اطلاعات تایید می کند که سلول در حال کار است.”

اواسط صبح روز دوشنبه اسپانیا گزارش 637 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت, ادامه روند نزولی. فرانسه و آلمان نیز گزارش می افتد خود را روزانه و مرگ عوارض.

فرانسه وزارت بهداشت گفت: روزانه مرگ و میر از coronavirus سقوط کرد در 24 ساعت گذشته و پذیرش به مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است. آن گفت: 357 نفر کشته شده بود در بیمارستان از 441 روز قبل. فرانسه ثبت کرده است و در مجموع تعداد مرگ و میر ناشی از 8,093 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آلمان گزارش داد کاهش میزان موارد جدید برای چهارمین روز متوالی در یک ردیف دوشنبه با افزایش 3,677 موارد از روز گذشته و افزایش 92, مرگ و میر, اطلاعات گردآوری توسط آلمان در سلامت عمومی بدن ریچارد کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد.

در مجموع آلمان 95,391 تایید موارد ویروس اما ثبت کرده است و در مجموع 1,434 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. پایین بودن نرخ مرگ نسبت داده شده به گسترده, تست قوی سیستم بهداشت و درمان و کمی شانس که در آن موارد در میان افراد جوان است.

گام به گام

با اینحال بدن مانند RKI محتاط در مورد پیش بینی که چگونه آلمان اپیدمی خواهد شد, پیشرفت گفتن CNBC که آلمان “است که هنوز در ابتدای آن بیماری همه گیر.” در همین حال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز جمعه گفت که داده ها تشویق شد اما او خواست آلمانی اجتماعی را حفظ فاصله و اقدامات بهداشتی.

“درست است که آخرین شماره (موارد جدید) از رابرت کخ موسسه (برای بیماری های عفونی) که باقی می ماند به دلیل بسیار محتاط امید” مرکل گفت: رویترز گزارش داد.

او افزود که دولت در حال حاضر به فکر “در مورد چگونه ما می توانیم به طور همزمان دستیابی به دو چیز: تامین حفاظت بهداشت برای همه و همچنین شروع یک روند به طوری که زندگی عمومی بازده گام به گام است.”

آلمان و ایتالیا و اسپانیا باید تمام تمدید مستند اقدامات مارس 19 مارس 12 مارس 25 بود. انگلستان و گفت: بررسی مستند بعد از 12 آوریل (زمانی که تخمین زده می شود این ویروس می تواند اوج در کشور).

گسترده آزمایش یک راه برای خروج از مستند اقدامات به تدریج اما آزمایش رژیم های متنوع به طور گسترده ای در اروپا است. آلمان که در حال انجام گسترده تست و انگلیس است که شده است با توجه به برخی از نوع “ایمنی گذرنامه” که اجازه می دهد افرادی که در معرض ویروس و در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن به آن به بازگشت به کار و روال عادی روزانه.

وزن و سلامت اقتصادی این است که در خط مقدم رهبران ذهن. دریافت زمان بندی لغو محدودیت های اشتباه و یک موج جدید کروناویروس موارد می تواند سیل در حال حاضر به شدت تحت فشار خدمات بهداشت و درمان در اروپا است. ترک آن را بیش از حد طولانی و اقتصاد اروپا وارد خواهد شد و حتی بیشتر در طولانی مدت رکود. آن را در حال حاضر تخمین زده می شود, آن می تواند به دو سال برای این منطقه به بازگشت به اواخر سال 2019 تولید ناخالص داخلی سطح.

UBS استراتژیست های led با مارک Haefele مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر جهانی مدیریت ثروت گفت: در یک گزارش روزانه دوشنبه که عملکرد بازار در منطقه در کوتاه مدت “بستگی دارد که چگونه به سرعت فعالیت های اقتصادی می تواند به عادی سازی اقدامات زیر را شامل ویروس; و 2) میزان که سیاست پاسخ می تواند حد ورشکستگی و زیان کار است.”

“ما همچنان به نظارت داده ها در گسترش ویروس و پیشنهاد ظهر از مستندات” او گفت:.

“ما فکر می داده است که هنوز هم به طور گسترده سازگار با ما مرکزی سناریو است که در آن موارد جدید رسیدن به اوج در اروپا در اوایل مارس و در ایالات متحده در اواسط ماه آوریل با شدید ترین محدودیت برای محدود کردن گسترش برداشته تا اواسط ماه مه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>