اروپا تصویب $590 میلیارد دلار در ویروس محرک اما نتواند برای رفع اختلاف های مشترک بدهی

TOPSHOT – فرانسوی وزیر اقتصاد Bruno Le Maire (C) حرکات او مشاوران negociate با شرکای اروپایی در گوشی قبل از نشست گروه یورو در دفتر وزیر در پاریس در 9 آوریل سال 2020 است.

لودویک مارین

وزرای دارایی منطقه یورو مهر و موم شده جدید کروناویروس بسته محرک در روز پنج شنبه ارزش حدود یک و نیم تریلیون یورو اما مقامات تاخیر مهم تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به موضوع مشترک ابزار بدهی.

پس از مذاکرات فشرده در طول هفته گذشته وزرای کف طریق لینک ویدئو در پنج شنبه شب به آنها greenlighted سه برنامه جدید که هنگامی که در ترکیب آنها با ارزش 540 میلیارد یورو ($591 میلیارد دلار).

کشورهای اروپایی شده اند در مواجهه بیش از چگونه به صندوق برخی از بی سابقه هزینه های مرتبط با بیماری همه گیر. شمال کشورهای اروپایی به طور سنتی بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار از کسانی که در جنوب شده اند و تمایلی به قبول خواستار “تاج اوراق قرضه” — یک ابزار مالی است که ترکیب اوراق بهادار بدهی از 19 کشور مختلف است که به اشتراک گذاری یورو (گاهی اوقات نیز به نام یوروباندز). کشورهای عضو نیز تلاش برای توافق بر سر شرایط 240 میلیارد یورو خط اعتباری.

با وجود پنج شنبه شب دستیابی به موفقیت تحلیلگران توجه داشته باشید که اطلاعیه ها را حل نمی کند هر موضوع بر روی میز است.

“(این) سیگنال از حمایت متقابل است که به عنوان قوی به عنوان آن را باید شده اند” اقتصاددانان در Berenberg بانک گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

یکی از دلایل این است که “آنها حل و فصل اختلاف در مورد مشترک اوراق قرضه برای تامین مالی مشترک بازیابی صندوق” به آنها اضافه شده است.

نه کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواست در اواخر ماه مارس برای یک مشترک ابزار بدهی است که می تواند در جذب سرمایه در بازارهای عمومی و کمک هزینه از ویروس. هلند در خاص است که به شدت در برابر این ایده. نگرانی وجود دارد که مالیات دهندگان در کشورهای شمال خواهد بود برای تامین مالی بدهی های عظیم انبوهی از جنوب کشور است. جلسه روز پنجشنبه به اوج خود رسید با ساده سازش به درخواست سران دولت برای رسیدگی به این موضوع در مرحله بعد.

“ما همچنین توافق کردند به کار بر روی بهبود صندوق برای آماده سازی و پشتیبانی از بازیابی … مانند یک صندوق خواهد بود به طور موقت و هدفمند و متناسب با هزینه های فوق العاده ای از بحران کنونی و کمک به گسترش آنها در طول زمان از طریق مناسب تامین مالی” امور مالی وزیران در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب.

این عبارت نشان می دهد که با وجود سازش به “کار” در یکی دیگر از ابزار تامین مالی وزرای نمی دانم چگونه این ممکن است بودجه در آینده است.

“هنوز هم وجود دارد روشن و انتظار می رود دیدگاه متفاوت در نحوه تامین مالی این صندوق. برخی از کشورها می خواهم به استفاده از ‘نوآورانه ابزارهای مالی’ — خواندن یوروباندز در حالی که دیگران می خواهم برای پیدا کردن دیگر تامین مالی منابع” کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING گفت: در یک یادداشت پنج شنبه شب.

چه شده است توافق ؟

وزیر حاصله تفاوت های خود را بیش از 240 میلیارد یورو خط اعتباری که باید در عرض دو هفته و ارائه خواهد شد توسط مکانیسم ثبات اروپا — صندوق تاسیس شده در سال 2011 بحران بدهی.

آنها توافق کردند که هر یورو در کشور قادر خواهد بود به درخواست تا 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی برای تامین مالی مستقیم و غیر مستقیم” هزینه های مرتبط با این بحران است.

Wopke Hoekstra هلندی وزیر دارایی روز پنجشنبه گفت که اگر یک دولت عضو به استفاده از ESM بودجه برای تامین مالی هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر پس از آن وجود دارد خواهد بود در اقتصاد کلان مشروط متصل شده است.

این وزرا همچنین توافق برای افزایش ظرفیت وام دهی بانک سرمایه گذاری اروپا با یک پان-اروپایی صندوق ضمانت که در نهایت می تواند به 200 میلیارد یورو رسید. علاوه بر جدید 100 میلیارد یورو طرح برای کاهش بیکاری نیز در دسترس خواهند بود. این دو برنامه در ارائه به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حالی که ESM خط اعتباری است که ابتکار عمل را به منطقه یورو تنها.

اتحادیه اروپا رسمی که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت مذاکرات CNBC گفت که آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد مهم در متقاعد کردن نخست وزیر هلند به سهولت برخی از مخالفان. سه نفر تا به حال های مختلف تماس های تلفنی بیش از سه روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>