منطقه یورو مازاد تجاری موج به واردات کاهش تولید ناخالص داخلی و اشتغال در رکورد سقوط

Hannelore Foerster | بلومبرگ | گتی ایماژ

منطقه یورو مازاد تجاری با سایر نقاط جهان شروع به پریدن کرد در ماه ژوئن به 21.2 میلیارد دلار (25 میلیارد دلار) به عنوان بلوک افت واردات کالا پیشی سقوط صادرات در میان جهانی کاهش در تجارت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

بلوک با تجربه نیز در سه ماهه دوم سال 2020 آن بدترین افت در اشتغال تا کنون ثبت شده اتحادیه اروپا, آمار آژانس Eurostat گفت.

آن را نیز تایید رکورد سقوط بلوک تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم که کاهش 12.1 درصد نسبت به سه ماه اول سال.

یوروستات گفت: در روز جمعه ژوئن مازاد تجاری بالاتر بود که نوشته شده یک سال پیش از آن زمانی که بلوک به حال تعادل مثبت 19.4 میلیارد یورو رسید. خواندن همچنین ضرب و شتم تا حد زیادی انتظارات بازار از 12.6 میلیارد یورو مازاد.

مازاد بیش از دو بار به عنوان بزرگ به عنوان ثبت شده است که ممکن است در زمانی که بلوک به حال تعادل مثبت از 9.4 میلیارد یورو رسید.

سال-در-سال بهبود باعث شد 12.2% کاهش واردات که بیش از جبران 10 درصد کاهش صادرات Eurostat برآورد نشان داد.

از 19 کشور از بلوک ارز نیز معامله می شود بسیار کمتر در میان خود. در ماه ژوئن آنها رد و بدل کالا به ارزش 150.6 میلیارد یورو کاهش 7.3 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته است.

بزرگتر اتحادیه اروپا که متشکل از 27 کشور ارسال یک 20.7 میلیارد یورو مازاد در ماه ژوئن نیز ناشی از یک بزرگتر کاهش واردات نسبت به صادرات است.

در میان آن سه شرکای تجاری اتحادیه اروپا کاهش تجارت عمدتا با بریتانیا که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31. تجارت با ایالات متحده نیز به طور قابل توجهی کاهش یافت و در حالی که قطره از مبادلات با چین بود.

در یک جداگانه انتشار داد گفت: منطقه یورو اشتغال در دوره بین ماه های آوریل و ژوئن کاهش یافت 2.8 درصد نسبت به سه ماهه قبلی در بیشترین کاهش از داده ها شروع می شود جمع آوری شده در سال 1995 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>