منطقه یورو تولید ناخالص داخلی قرارداد با رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول

نمایی از Avenue Des Champs Elysees در آوریل 19, 2020 در پاریس, فرانسه.

Pierre سو

اقتصاد منطقه یورو قرارداد 3.8% در سه ماهه اول نسبت به سه ماه گذشته از سال 2019 به عنوان coronavirus همه گیر به شدت تحت تاثیر فعالیت های کسب و کار در منطقه است.

19-عضو منطقه یورو است که سهم ارزی واحد یکی از سخت ترین ضربه Covid-19. آلمان و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا — چهار تا از بزرگترین یورو اقتصاد — در میان این شش کشور جهان با بیشترین تعداد از عفونت. دقیق و مستند اقدامات در بسیاری از منطقه یورو باید بدان معنی است که تمام خدمات غیر ضروری بسته شده اند و برای چند هفته.

ایتالیا اولین کشوری بود که با یک مستند در سراسر کشور اعمال شده از مارس 10, نشان می دهد که در سه ماهه دوم داده خواهد شد به احتمال زیاد می تواند بسیار بدتر از روز پنجشنبه آمار و ارقام.

فرانسه وارد رکود فنی

اقتصاد فرانسه قرارداد 5.8 درصد در سه ماه اول سال 2020 که نسبت به سه ماهه گذشته از سال 2019 با توجه به کشور آمار ، این بیشترین کاهش از پرونده آغاز شد و در سال 1949.

این منطقه دومین اقتصاد کاهش یافته است 0.1% در سه ماهه آخر سال 2019 و دو دوره متوالی از انقباض اقتصادی به این معنی نیست که فرانسه در حال حاضر در ویژگی های رکود است.

این کشور بلند است برخی از آن مستند اقدامات از آوریل 11. با این حال تحلیلگران نگرانی که پاریس را بزرگتر و چالش های اقتصادی از همسایه آلمان است.

“علاوه بر شدیدتر مستند بزرگتر بخش خدمات و کوچکتر مالی پاسخ کمک خواهد کرد به فرانسه هوازدگی Covid-19 همه گیر بدتر از آلمان و” فلوریان Hense اقتصاددان در Berenberg گفت: در یک یادداشت پنج شنبه.

در ضمن اطلاعات جدید همچنین نشان داد خرده فروشی در آلمان فروش کاهش یافته و در سریع ترین نرخ در ماه مارس پس از ژانویه 2007. این مرکز آمار آلمان روز پنجشنبه گفت که ماهانه خرده فروشی کاهش 5.6% در ماه.

آلمان بازگشایی برخی از کسب و کار خرده فروشی در اواخر مارس اما دولت روز چهارشنبه گفت که این کشور در مسیر برای بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. برلین به کاهش تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) پیش بینی برای سال 2020 به -6.3% از ژانویه برآورد 1.1% رویترز گزارش داد.

اقتصاد اسپانیا قرارداد 5.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 INE این کشور در دفتر آمار گفت. انقباض بدتر از آنچه تحلیلگران پیش بینی کرده بود یک 4.4 درصد کاهش به گزارش رویترز،.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>