منطقه یورو نتواند برای رسیدن به یک معامله جدید کروناویروس محرک پس از 16 ساعت مذاکرات

ماریو Centeno, پرتغال, وزیر اقتصاد و رئیس گروه مالی منطقه یورو وزرای گوش در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست گروه یورو در بروکسل, بلژیک, روز دوشنبه آذر. 22, 2018.

وزرای دارایی منطقه یورو موفق به رسیدن به یک توافق روز شنبه در نحوه ارائه محرک به آب و هوا تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر.

این COVID-19 ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال 2019 به ارمغان آورده است عمده اقتصاد کشورهای اروپایی را متوقف کند. کسب و کار و فعالیت شده است در سراسر منطقه و این که تحت فشار دولت ها را به اقدام جسورانه برای حمایت از شرکت ها و شهروندان است.

پس از 16 ساعت مذاکرات وزیران دارایی باقی می ماند هر چه بهتر به ارائه وام و اینکه آیا برای رفتن تا آنجا که صدور مشترک اتحادیه اروپا بدهی.

“ما نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد,” ماریو Centeno که ریاست جلسات میان 19 وزیران گفت در توییتر.

این گروه مشغول به کار بود در یک خط اعتباری جدید ارائه می شود با این مکانیسم ثبات اروپا — صندوق اضطراری که قرار بود در پی بحران بدهی. تعداد کمی از کشورها — به ویژه در هلند —بودند فشار برای برخی از مشروط متصل به وام. اما کشورهای دیگر مانند ایتالیا و اسپانیا نمی خواهید هر گونه اهداف مالی در ازای بودجه جدید.

وزیران نیز تقسیم بر جدید در حال توسعه ابزار بدهی. ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و ایرلند و لوکزامبورگ شد هل دادن تعهد کتبی به سوی مشترک بدهی صدور. مخالفت دوباره به طور عمده از هلند — را مسدود کرده است این ایده تا کنون.

وزیران اروپایی دیدار خواهد کرد و دوباره پنج شنبه به عنوان آنها به دنبال غلبه بر این دو تفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>